Menu

StoreDescription
GrandHotel Tiffi

W związku z otwarciem Grand Hotel Tiffi,

poszukuje kandydatów na stanowisko:

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij do nas swoją aplikację

wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres:

Xerox Services

Xerox Corporation is a $22 billion leading global enterprise for business process and document management. Through its broad portfolio of technology and services, Xerox provides the essential back-office support that clears the way for clients to focus on what they do best: their real business. Headquartered in Norwalk, Conn., Xerox provides leading-edge document technology, services, software and genuine Xerox supplies for graphic communication and office printing environments of any size. Through ACS, A Xerox Company, which Xerox acquired in February 2010, Xerox also offers extensive business process outsourcing and IT outsourcing services, including data processing, HR benefits management, finance support, and customer relationship management services for commercial and government organizations worldwide. The 130,000 people of Xerox serve clients in more than 160 countries.

Spiroflex Sp. z o.o.

Spiroflex sp. z o.o. producent systemów kominowych  i elementów wentylacyjnych poszukuje do pracy energicznych pracowników na stanowisko

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego klikając:

BabyOno

Dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem w branży dziecięcej poszukuje studenta na płatny staż z możliwością zatrudnienia po odbytym stażu :

CV oraz portfolio prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia

ANDERSEN EURO HANDEL SP. Z O.O.

Jesteśmy polsko-duńską firmą transportową. Przewozimy najróżniejsze towary głównie po terenach Skandynawii oraz Europy Zachodniej. Nasz tabor liczy sobie około 70 ciągników siodłowych. Obecnie do naszego biura w Koszalinie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj.

Robyg

ROBYG, dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma deweloperska z szeroką ofertą mieszkań i apartamentów poszukuje kandydatów na stanowisko:

CV prosimy przesłać wybierając przycisk:

APATOR S.A.

Toruńska Spółka Giełdowa działająca w branży aparatury pomiarowej
i łącznikowej poszukuje:

Aplikacje (list motywacyjny i cv) prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj
z nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

ING Bank Śląski S.A.

Miejsce pracy: Katowice


Aplikuj na tę ofertę przez naszą stronę
do 19.11.2013 r.

Energia dla Firm Sp. z o.o.

Energia dla firm Sp. z o.o. jest niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej, rozpoczęła działalność w kwietniu 2010 roku. Oferta firmy zbudowana została z myślą o potrzebach małych oraz średnich przedsiębiorstw, stwarza ona możliwość optymalizacji kosztów zakupu energii przedsiębiorcom. Firma ma 30 tys. Klientów, do końca 2014r planuje powiększyć ich liczbę do 50 tys. Spółka poszerzyła działalność o sprzedaż gazu.

W związku z prężnym rozwojem firmy, obecnie do Naszego zespołu poszukujemy, osób w charakterze:

WILLSON & BROWN - WB SP. Z O.O. S.K.A.

Od 1995 roku działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia design oraz produkcji wysokiej jakości materiałów POS. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami, a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich.

Jesteśmy pracodawcą, który stara się zapewnić atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.  Aby umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) poprzez "Aplikuj" wpisując nazwę stanowiska w temacie wiadomości. Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Raiffeisen Polbank
"Auto - Bast" Sp. z o.o.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesyłanie klikając w przycisk "Aplikuj teraz!".

PZU SA

Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy będącej liderem na polskim rynku w branży ubezpieczeniowej? PZU daje taką możliwość.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego w języku polskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila wybierając przycisk:

Auto Partner S.A.

Auto Partner S.A. jako jeden z czołowych dystrybutorów części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych  poszukuje  osoby na stanowisko:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z Listem Motywacyjnym) klikając:

WINKELMANN Sp. z o.o.

Winkelmann Sp. z o o. jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zatrudniających ponad 3000 pracowników na całym świecie. To dynamicznie rozwijającą się firma działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej, największe przedsiębiorstwo Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Sektor grzewczy Winkelmann Sp. z o. o. to od 1999 roku wiodący producent pojemnościowych podgrzewaczy wody. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych na adres:

Dział Personalny
WINKELMANN Sp. z o. o.
ul. Jaworzyńs

Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Nordea to wiodąca instytucja finansowa w Europie Północnej – w Skandynawii i regionie Morza Bałtyckiego. Nordea Life & Pensions Polska obejmuje spółki: Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. oraz Nordea Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Poza nimi Grupę Nordea w Polsce reprezentuje Nordea Bank Polska S.A.

 Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem APLIKUJ.

PwCPwC is the world's leading audit and assurance firm, our leading audit approach focused on quality is designed to meet the needs of private companies and large organizations. Our sector-focused teams of auditors aim to exceed client expectations, by continuously reviewing our own effectiveness and efficiency, and by maintaining close communication with the client throughout the audit process. 

We have an exciting opportunity for experienced Consultant to join our Assurance Department.

FedEx Express Polska Sp. z o. o.


Firma FedEx Express Polska Sp. z o.o. posiada 43 oddziały w największych miastach w Polsce. Zdobyła jedną z kluczowych pozycji na szybko rozwijającym się rynku usług kurierskich. Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania do dnia 15.11.2013r.

VECTOR sp. z o.o.

VECTOR jest europejskim dostawcą rozwiązań dla dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej, oferującym zaawansowane systemy wykorzystywane w sieciach stacjonarnych i mobilnych. Specjalizujemy się w integracji oraz produkcji rozwiązań pozwalających operatorom sieci świadczyć usługi multimedialne, takie jak telewizja cyfrowa, Internet czy telefonia.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:


Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego z zaznaczonym numerem referencyjnym w terminie do 19.11.2013 roku. Rezerwujemy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Royal Canin Polska Sp. z o.o.
My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced