Menu

StoreDescription
ORWAT Filtertechnik Sp. z o.o.

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach lider w branży filtracji i wentylacji.

www.orwat-filtertechnik.com

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Aplikacje ( CV + list motywacyjny ) prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Fota S.A.

 Jeżeli jesteś osobą, która dobrze czuje się w zadaniowym stylu pracy, nastawioną na pokonywanie wyzwań i osiąganie rezultatów, cenisz sobie ducha walki i dużą samodzielność, ponadto potrafisz zarządzać kilkuosobowym zespołem, planujesz, motywujesz do działania, znasz lokalny rynek części samochodowych, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji.

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane pracą w Naszym Zespole prosimy o przesyłanie aktualnego CV klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Lorenz Snack-World jest międzynarodowym koncernem z siedzibą główną w Niemczech, zaliczanym do liderów na rynku. W skład koncernu wchodzi kilkanaście spółek zlokalizowanych w 6 krajach, w których zatrudnionych jest około 3000 osób, w tym blisko 1200 w Polsce. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją słonych przekąsek: chipsów, chrupek, słonego pieczywa i orzechów, które sprzedawane są w 80 krajach na świecie. Na rynku polskim reprezentują nas takie marki jak: Crunchips, Wiejskie Ziemniaczki, Curly, Peppies, Monster Munch, Chio, Saltletts, Biesiadne czy Lajkonik.

Faurecia

Obecnie do Zakładu w Legnicy poszukujemy
osoby na stanowisko:


Zgłoszenia (C.V. + list motywacyjny) z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29/08/1997 Dz. U. 133 Poz.883)” prosimy przesyłać

Vinci & Vinci Sp. z o.o.

Grupa Vinci & Vinci – Biuro Rachunkowe i Kancelaria Prawna i Podatkowa,

obsługująca duże i średnie firmy krajowe i zagraniczne, poszukuje do pracy

do swojego oddziału w Bielsku-Białej na stanowisko:

 Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikowania wraz z podpisaną klauzulą

SIPMA S.A. SIPMA S.A.
zatrudni na stanowisku:Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do dnia 24 listopada 2013 r.

Idea Bank SA

Idea Bank S.A. poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisko:

LWY NIERUCHOMOŚCI

W związku z wzrastającą liczbą obsługiwanych przez nas klientów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na oferowanym stanowisku, prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Izoler Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Izoler to firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie nowoczesnego projektowania i wykonania izolacji przemysłowych. Priorytetem w naszej pracy jest elastyczność i otwartość na współpracę. Wychodząc naprzeciw  potrzebom rynku, zakres i sposób realizacji usług dostosowujemy ściśle do indywidualnych wymagań zamawiającego.

Jesteśmy w trakcie realizacji projektów dla budownictwa przemysłowego w kraju i zagranicą, w związku z tym pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz 
w tytule "Pomiarowiec / Technolog".

Progress Eco Spółka z ograniczona odpowiedzialnością S.K.A.Firma produkcyjno-handlowa zajmująca się produkcją dóbr przemysłowych na rynek krajowy i rynki zagraniczne, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, aktualne zdjęcie) na adres:

Progress Eco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
Dział Personalny
25-801 Kielce
ul. Trzuskawicka 16
lub klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia.

EUROSOFT sp. z o.o.

Eurosoft Sp. z o.o. to firma o charakterze rodzinnym, aktywnie działająca na rynku
od 1992 roku, od 2008 roku należąca do hiszpańskiej Grupy ITURRI.
Od początku swojej działalności oferuje profesjonalne Środki Ochrony Pracy, zapewniające ich użytkownikom to, co najważniejsze - BEZPIECZEŃSTWO.

W związku z ciągłym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania  prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych zawierających list motywacyjny i CV  klikajac:

Ikaria Sp. z o. o. Sp. k.

Ikaria to bezpieczny biznes. Jesteśmy zespołem kreatywnych i zaangażowanych ludzi, który oferuje najlepsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT dla biznesu. Obsługujemy kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów.

W związku z rozwojem Firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Chcesz dowiedzieć się więcej - przeczytaj opinie naszych pracowników: http://www.ikaria.pl/nasza-firma/kariera/opinie-pracownikow.html

Uwaga!

Jeżeli nie spełniasz, któregokolwiek z wymagań nie marnuj swojego i naszego czasu.
Chyba, że… wiesz jak nas przekonać, żeby właśnie dla Ciebie zrobić wyjątek.

Jeżeli uważasz, że pasujesz do nas prześlij

APPLY CAPNOR POLAND Sp. z o.o.

Apply Capnor Poland Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się skanowaniem laserowym i świadczącą usługi inżynierskie. Przedsiębiorstwo jest częścią grupy Apply Capnor, do której należą firmy w Norwegii i USA. Nasze usługi skierowane są do dużych międzynarodowych przedsiębiorstw związanych z przemysłem wydobywczym, rafineryjnym i petrochemicznym.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim za pośrednictwem przycisku Aplikuj. W temacie wiadomości bardzo prosimy o wpisanie numeru referencyjnego MSF-3 oraz imienia i nazwiska.

Vesuvio Sp. z o.o.

Agencja Handlowa VESUVIO Sp. z o.o. firma handlowa o zasięgu ogólnopolskim zajmująca się sprzedażą artykułów wyposażenia domu  na rynku nowoczesnym. Poszukuje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Gazeta Bliskonas.info

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika
do biura w Bydgoszczy na stanowisko:


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, klikając w przycisk Aplikuj teraz!, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Credit Agricole Bank Polska S.A. zatrudnia  około 5 tysięcy pracowników, którzy wspólnie realizują nasze zobowiązania wobec klientów: wiarygodność, profesjonalizm, przyjazność i dostępność. Jesteśmy częścią francuskiej grupy finansowej Crédit  Agricole o ponad 100-letniej tradycji. Grupa działa na terenie 70 krajów i jest jednym z dziesięciu największych uczestników międzynarodowego rynku bankowego.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Możesz też wysłać dokumenty z podanym symb. ref. w temacie maila na kariera@credit-agricole.pl
MERCATOR – Tomasz Jaworski

Firma MERCATOR  działa od  1989 roku . Jest  partnerem handlowym i przedstawicielem kilku renomowanych firm europejskich - producentów maszyn i urządzeń  dla wielu gałęzi przemysłu.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

 

Przed nadesłaniem zgłoszenia prosimy o dokładne zapoznanie się z tematyką techniczną przedstawioną na naszej stronie www.mercator-e.pl

Prosimy o nadsyłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres :

HITACHI DATA SYSTEMS (POLSKA)

Hitachi Data Systems, headquartered in the USA, creates intelligent information storage infrastructures for the world's most demanding enterprises. Our customers include more than fifty top Fortune 100 companies and range from large multinational corporations to mediumsized and small businesses. To find out more about Hitachi Data Systems please visit our global corporate site at www.hds.com 

We are looking for the best professionals to join our office in Krakow. The Hitachi Newton Finance Centre in Krakow is a state-of-the-art facility supporting Hitachi Data Systems in 15 European countries and United States. From graduates to fully qualified accountants, we're looking for the best financial professionals in the country to come and work for our market leading global company. 

Silesia Oil Sp. z o.o.

Silesia Oil Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem produktów olejowych i smarowych. Spółka Silesia Oil została założona i zrzeszona w Krajowej Organizacji Avia Polska w 1992 roku. Początkowo firma produkowała środki smarne przeznaczone głównie na zaopatrzenie lokalnego rynku, w szczególności górnictwa węglowego i hutnictwa. W miarę upływu czasu następował rozwój asortymentowy i ilościowy produkcji, który pozwolił na zaspokojenie potrzeb stale rosnącego, ogólnopolskiego rynku odbiorców.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Korona S.A.

Lider produkcji świec private label, partner największych światowych sieci handlowych poszukuje do swojej siedziby w Wieluniu  pracownika na stanowisko:    

Kandydatów prosimy o przesłanie CV  i listu motywacyjnego za pomocą:

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced