Menu

StoreDescription
Villa Hoff Wellness&Spa

Elegancka i ekskluzywna Villa Hoff, usytuowana w niezwykle malowniczej okolicy Trzęsacza nad morzem, poszukuje Szefa Kuchni, który smakiem,  jakością potraw , pomysłowością
w ich  podaniu,  zaspokoi  podniebienia naszych Gości, który  zadba o właściwą organizację pracy, jednolity najwyższy standard wydawanych posiłków oraz skontroluje swoje koszty.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A

Hotel **** w Krynicy – Zdrój zatrudni:


Osoby zainsteresowane prosimy przesyłać CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz na dole ogłoszenia.

Federal Mogul Bimet S.A.

Producent precyzyjnych łożysk ślizgowych, wchodzący w skład międzynarodowej korporacji, która jest wiodącym dostawcą dla światowej branży motoryzacyjnej poszukuje studentów i absolwentów chętnych do odbycia praktyk w naszym zakładzie:

Prosimy o przysłanie CV oraz wypełnienie krótkiego formularza aplikacyjnego klikając na przycisk Aplikuj:

Idea Expert SA

Available in - Leszno,Poznań

Idea Expert to dynamicznie rozwijająca się firma pośrednictwa finansowego, należąca do grupy Getin Holding. Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, pasjonują Cię finanse, a do każdego Klienta podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami sieć Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
ALIOR BANK

ALIOR BANK to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku w ramach dwóch pionów: detalicznego i biznesowego poszukuje:

Białystok APLIKUJ

Solar Investment Group Sp. z o.o.

Available in - Jelenia Góra,Legnica,Lubin,Wałbrzych,Wrocław,Bolesławiec,Dzierżoniów,Głogów,Jawor,Jelcz-Laskowice,Kamienna Góra,Kłodzko,Lubań,Oleśnica,Oława,Polkowice,Środa Śląska,Świdnica,Ząbkowice Śląskie,Zgorzelec

SOLAR INVESTMENT GROUP Sp. z o.o.  w związku z rozszerzaniem swojej działalności w obszarze obrotu energią elektryczną w Polsce, poszukuje Doradców Klienta do Spraw Energii. 

Działamy na terenie całego kraju, poprzez sieć profesjonalnych Doradców Klienta. Zatrudnimy osoby na stanowisko:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Centrum Kreowania Liderów S.A.

Centrum Kreowania Liderów S.A. – jedna z najstarszych firm szkoleniowych w Polsce (rok założenia 1991); uznany organizator szkoleń biznesowych, warsztatów i seminariów
zatrudni:

Kontakt: „Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, LM) oraz deklaracji - zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania”

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

W styczniu 2007 roku firma ArjoHuntleigh (www.arjohuntleigh.com) otworzyła nowy oddział w Komornikach pod Poznaniem. Jest to pierwsza inwestycja koncernu ArjoHuntleigh w Europie Środkowo-Wschodniej. Fabryka w Komornikach produkuje nowoczesny sprzęt medyczny, w tym łóżka szpitalne, sprzęt rehabilitacyjny i materace przeznaczone na rynki całego świata. Zatrudniamy w Komornikach koło Poznania ponad 500 osób. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Enerco

Enerco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. – jesteśmy firmą działającą w branży energetyki odnawialnej zajmującą się realizacją projektów w zakresie energii ze źródeł odnawialnych. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez przycisk 

CREDIT SUISSE Poland
Centrum Konferencji i Rekreacji "Akwawit" Sp. z o.o.

Centrum Konferencji i Rekreacji "Akwawit" jest obiektem konferencyjnym i rekreacyjnym położonym w samym sercu Leszna, które oferuje zakwaterowanie w komfortowych i funkcjonalnie urządzonych pokojach. Obiekt posiada Aquapark, które jest idealnym miejscem dla całej rodziny.

W Aquaparku znajdą Państwo basen sportowy, basen rekreacyjny z natryskami, łóżka masujące, wspaniałe zjeżdżalnie oraz brodzik dla dzieci.

Hotel oferuje w pełni wyposażone spa i centrum odnowy biologicznej oraz cztery sale konferencyjne, które pozwolą Państwu wspaniale połączyć pracę z odpoczynkiem i przyjemnością. Obiekt organizuje specjalne programy na świeżym powietrzu, takie jak wycieczki do Pałacu w Lesznie, przejażdżki konno, gra w kręgle, ogniska oraz loty balonem i szybowcem.

Z hotelu łatwo dostaną się Państwo na autostradę, którą dojadą Państwo do Poznania, Warszawy i

Mint & Mint

Mint&Mint Sp. z o.o. tworzy nową markę odzieżową,
skierowaną do wszystkich tych, którzy cenią sobie w życiu komfort i styl!

Mint&Mint to w szczególności wariacja na temat dresów, bluz i koszulek, czyli ubrań z kategorii sport i relaks. Dobór kolorów, naszywek i dodatków w naszej kolekcji dla kobiet daje efekt blasku, a w linii dla mężczyzn zachęca do zabawy.

Zapraszamy do pracy na stanowisko:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

EKOPERFEX S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych

EKOPERFEX S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych to akredytowane laboratorium badawcze oferujące
szeroki zakres badań, pomiarów i analiz w środowisku pracy oraz w środowisku zewnętrznym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Personia

Jesteśmy doradztwem personalnym, oferującym naszym Klientom kompleksowe wsparcie w procesie zarządzania ludźmi. Przeprowadzamy pełne procesy rekrutacyjne na stanowiska menadżerskie średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z firmami w całej Polsce, będącymi liderami w różnych branżach. Wspieramy firmy w projektach międzynarodowych.

Obecnie dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży ogrodniczej, z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
DeloitteWe are looking for a best candidate with strong commercial awareness and outstanding analytical skills, to join our team in Warsaw office.
SII Sp. z o.o.

Zatrudniając ponad 1200 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!
Dołącz do nas!

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

Objectivity Bespoke Software Specialists Sp. z o.o.
Page Personnel

Dla naszego klienta, jednak z wiodących firm z branży Pharma poszukujemy bardzo dobrego narzędziowo Analityka, który będzie wspierał dział Kontrolingu Biznesowego. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za raportowanie danych finansowo - sprzedazowych spółki oraz brała udział w optymalizacji struktury raporotwania zarządczego w spółce.

Bank Millennium S.A.

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu
oferowanych usług.


Prosimy wypełnić formularz CV online pod adresem:
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt/

w terminie 14 dni od daty emisji ogłoszenia. 


W formularzu prosimy koniecznie podać numer referencyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Impel Cash Solutions Sp. z o.o.
Impel Cash Solutions Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego i CV)
za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia

(w temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska i lokalizacji)

lub kontakt telefoniczny:

+48 510-011-258


My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced