Menu

Create Forum

Forum Last Post Members Topics Posts
Wojciech Dydymski
Liga świata będzie dążyć do likwidacji systemów politycznych, partyjnych opartych na zasadach kastowych. Liga Świata będzie stawiała za wzór genialna jednostkę ponad grupowy obłęd i dążenie grup manipulacyjnych do władzy. Celem polityki jest dobrobyt i szczęście narodu, dlatego reprezentanci narodów wolni będą od poglądów polityczno – ustrojowo - religijnych, wolni od działania na rzecz stowarzyszeń i osób trzecich. STOP dla NWO STOP dla Globalizacji STOP dla GMO STOP dla Pis, PO, PSL, ...
7/8/2011 6:34:59 PM
2
20
27
Teresa N
Zawsze byłam silną osobą, mimo ze zycie mnie nie oszczędzało, ale ostatnio, kiedy patrzę co sie wokół mnie dzieje, mam wrazenie ze świat zwariował. To tak, jakby została puszczona w ruch jakaś machina zła, której sie nie da zatrzymać... Tylu ludzi zyje w nędzy (a podobno ten rok był rokiem walki z ubóstwem!), tylu ludzi umiera na raka( byłam w tym roku na tylu pogrzebach!), tylu ludzi nie ma pracy albo traci ją, ot tak z minuty na minutę, bo się szefowi znudziło, albo szef po prostu eksperyme...
12/22/2010 7:59:39 AM
2
1
1
Karolina Bez Naz
WSZYSCY KTÓRZY KOCHACIE TĄ MARKĘ PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO FORUM
12/9/2009 7:22:12 AM
1
1
1
Kasia K
Interesuję się fotografią, wiem że więcej osób się znajdzie o tym ciekawym zainteresowaniu. pozdrawiam
10/19/2009 9:28:24 AM
160
2
3
Maciej Staszak
Zapraszam!
4/18/2009 8:11:13 PM
3
1
12
Edyta ;););)
O miłości, przyjaźni, rodzinie...itd.
4/8/2009 3:24:20 PM
0
1
1
My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced