Menu

Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
....O Tym Musisz Wiedzieć....
8/8/2017 2:00:50 PM
NIENAWIŚĆ...

Zjawisko przekleństwa (omówienie tematu)

Czym to jest?
Każde przekleństwo działa. To nie jest tak, że klątwy czy uroki to jakaś magia. KAŻDE WYPOWIEDZIANE SŁOWO DZIAŁA lub ściąga złe moce.
Każdy który przeklina kogoś jest ofiarą, ponieważ moce piekielne wracają do swego. Nadawca przekleństwa sam jest zawsze przeklęty własnym przekleństwem przeciw komuś. Natomiast adresat, czyli osoba, na którą urok się rzuca, może się od tego uchronić.
Jak to zrobić.
Jeśli jestem w stanie łaski uświęcającej, przekleństwo odbija się ode mnie i wraca do nadawcy. Jeśli nie, może mnie ono dotknąć.
Mówi się, że ktoś komuś życzy choroby, śmierci, biedy, rozbicia rodziny, bezpłodności, nieszczęść. Nawet starczą słowa: „przeklinam twój ród”.
Te zjawisko trwa od stuleci tak na prawdę, a nie od dziś.
Przeklęcie rodu, oznacza klątwę na kolejne pokolenia.
Z mojej przedseminaryjnej wiedzy tak wynika. I szkoda, że tak mało się o tym mówi.
Dziś ludzie przeklinają się na potęgę.
Nienawiść i hejt święcą triumfy.
Są nawet specjaliści, którzy w internecie, podobnie, jak pseudowróżki od tarota, rzucają uroki i przekleństwa na innych za 50 zł. I to niestety działa. Nigdy nie wiesz, kogo wkurzyłeś i zdał się na tak podłe działania, aby Cię przekląć.
Z własnej rozeznanej wiedzy, wiem, że złorzeczenie, to dziś plaga naszych czasów.
Nawet Ty nie wiesz, kto i ile razy Cię przeklnął.
A skoro nie jesteśmy święci, to złe moce mają do nas większy dostęp na skutek ich wezwania, przez rzucających uroki i źle życzących.
Ile starszych pokoleń przeklęło nas wszystkich tego nie wiemy.
Jedno jest pewne. Złość zawsze była od pokoleń i warto czasem zastanowić się nad zjawiskiem: „prześladuje mnie pech”.
Przekleństwo jest odwrotnością błogosławieństwa.
Dlatego należy wszystkim zawsze od serca życzyć jak najlepiej.
Dzisiejszy świat jest wręcz pijany od złorzeczenia i rzucania kłód innym i dlatego polecam minimum raz w miesiącu, lub raz na jakiś czas odmówić te dwie modlitwy:

https://www.piotrskarga.pl/bog-i-ojczyzna,10685,11796,p.html

http://www.biblijni.pl/…/184_o_uzdrowienie_drzewa_genealogi…

Zdjęcie użytkownika Paweł Kaźmierczak.
.
Marylka
New Reply
+0
Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: ....O Tym Musisz Wiedzieć....
8/8/2017 2:09:09 PM
Zdjęcie użytkownika Piotr Żarski.
Marylka
New Reply
+0
Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
8/8/2017 5:44:47 PM
Bosacka przestrzega przed piciem tego rodzaju kawy rozpuszczalnej! Co odkryła?Bosacka przestrzega przed piciem takiej kawy rozpuszczalnej!
Marylka
New Reply
+0
Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
8/10/2017 9:44:36 PM
http://e-anetabloguje.blog.pl/…/rockefeller-stal-sie-milia…/
Instytut Rockefellera zdyskredytował medycynę naturalną. Zaczęła ona znikać, ponieważ musiała ustąpić chemioterapii. Zabójczej i nastawionej na zysk…
E-ANETABLOGUJE.BLOG.PL
Marylka
New Reply
+0
Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
8/28/2017 1:13:20 AM
- Każdy kto wpadnie na plac świętego Marka krzycząc 'Allahu Akbar' musi liczyć się z tym, że zostanie zastrzelony - zapowiedział burmistrz Wenecji. Luigi Brugnaro…
NIEZALEZNA.PL
Marylka
New Reply
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced