Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
wypowiedzi poważne ale i z przymróżeniem oka
3/3/2009 9:03:47 AM

pani Lucyno,napisała pani..może nie jestem fanką,ale lubie.....To może by tak coś więcej konkretnego w wypowiedzi?Za co lubie?Jaka pozycja zapadła w pamięci?

+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: wypowiedzi poważne ale i z przymróżeniem oka
3/3/2009 9:43:11 AM

Bardzo ciekawym filmem jest obraz Kroniki Riddicka(Vin Diesel) jest tam wszystko co powinno znajdowac się w dobrym filmie tego gatunku....nie mogę się doczekac dalszych przygód tegoż rzezimieszka...film jest kontunuacja obrazu Pitch Black(dla lubiących takie klimaty)...Co do pana Diesla to za porażkę uważam film z jego udziałem Babylon A.D.    ....kolejne gnioty,według mnie to film Dzień w którym zatrzymała sie ziemia(Keanu Revers)....Zdarzenie(Mark Walhberg)...Inwazja obcych(co za palant to zakupił do dystrybucji?)...dosyc ciekawie jest zrobiona animacja obrazu Resident Evil.......pozdrawiam fantastycznych fantastykolubów(ha stworzyłeem nowe słowo hihi)....

+0
3/3/2009 3:15:01 PM

Jest wiele innych filmow . znasz tylko Inwazje obcych?;)

+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/3/2009 3:24:56 PM

oj,droczysz się ze mną Anetko....tak mam w głowie parę pozycji(nie kamasutra)hihi...ale dam szansę wypowiedzi innym uczestnikom,mam nadzieję iz się temat rozwinie.....lubię serię Predator....czyli łowca,bądz myśliwy....niedługo wejdzie do kin nowa odsłona Predator vs Predator....ostatnio była Predator vs Alien....uważaj bo zjem ci chomikahehe

+0
3/3/2009 3:27:58 PM

oj Romeczku Predator to film dla malych chlopcow . Ja mam na mysli prawdziwe horrory. po ktorych bedziesz sie bal nawet malego chmika;)

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced