Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: wypowiedzi poważne ale i z przymróżeniem oka
12/2/2009 6:10:09 PM
nooo tak Mario,ta pierwsz ekranizacja jest exxxtra,te co teraz sa dostepne w wypozyczalniach sa kiszkowate i mdłe,chyba o ile pamietam produkcji niemieckiej,no ale za to rozpedzili sie i machneli 4 czesci.....ale rzeczywiscie polecam za głosem Mariusza,dla tych co nie widzieli,wszystko extra do dzis mam przed oczyma lorda harkonenów (mario ,wiesz tego z pryszczami,)swietne kreacje własciwie wszystkich aktorów......oj zawiało mi wspomnieniami...a niech tam za przykładem Mariusza niebawem równiez zerkne jeszcze raz...i nie przyznawajcie sie ze nie oglądaliscie..hi hi
+0
Mariusz Gorgoń

1848
2160 Posts
2160
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
12/2/2009 6:30:04 PM
Primer- Motywpodróży w czasie jest tak stary jak świat fantastyki , ale to co zrobił z nimCarruth zaskoczyło nawet największych fanów fantastyki. Filmskromny ubogi , ale jakie dialogi - opowiada o perypetiach dwóch przyjaciół, którzy uwikłani w paradoksyczasowe wystawiają na próbę własną przyjaźń. Bez pieniędzy też można zrobić film wybitny. Tylko trzeba mieć na niego pomysł.

+0
12/6/2009 9:49:49 PM

Na "Primera" jeszcze nie trafiłam. Będę się rozglądała.

Obejrzałam "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" (2009). Na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje w obliczu pierwszego w historii kontaktu z wysłannikami pozaziemskiej cywilizacji..., którzy chcą zniszczyć ludzką cywilizację.
Niektórzy określają ten obraz "bajką o kulkach", które pojawiają się na całej kuli ziemskiej...

Cóz... Keanu Reeves, który wciela się w wysłannika obcej cywilizacji o imieniu Klaatu, nie zachwycił mnie.
Treść - mało czytelna. Tak niekoniecznie wiadomo co powoduje, ze Klaatu zmienia cel misji...
Jeśli nie musicie oglądać - nie marnujcie czasu ;)

Za to polecam, choć film sprzed kilku lat, "Dom nad jeziorem" (2006). Moze bardziej fantasy niz SF, ale dosyć magiczny. Romantyczna opowieść o kobiecie i męzczyźnie, którzy poznali się i pokochali dzięki magicznej skrzynce na listy, którą dzielą dwa lata...
Keanu Reevers i Sandra Bulock... jako główni bohaterowie. Doskonały wybór:)

+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
12/7/2009 4:17:15 AM
no primera ciezko wyrwac..sam mam problem,bo równiez nie widziałem...
+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
12/9/2009 4:34:46 PM
matko swieta,w koncu cos co tygrysy lubia najbardziej..polecam abyscie jesli macie mozliwosc obejrzeli w 3D,ja widziałem w 2d i teraz troche mi szkoda..
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced