Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: wypowiedzi poważne ale i z przymróżeniem oka
12/9/2009 4:47:08 PM
no a w przyszłym roku obejrzymy taka bajeczke..:)
+0
12/9/2009 6:24:26 PM
Juz oglądałeś "Avatara"??? :) No, nieźle. A jeszcze nie było światowej premiery:)
Zwiastuny są ciekawe. Mam ochotę się na to wybrać :) A wtedy powiem czy mi się spodobało :)
+0
Mariusz Gorgoń

1848
2160 Posts
2160
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: wypowiedzi poważne ale i z przymróeniem oka
12/9/2009 7:55:29 PM
Dobre stare kino s-f-powrót do przeszłości do filmu Pamięć Absolutna z senatorem Arnoldem
Puzzle filmowe dużego formatu- nakładające sięna siebie wspomnienia głównego bohatera, ciągłe uczucie deja vu,potrójni agenci, mutanty, marsjańscy terroryści i prostytutki z trzemapiersiami składają się w zadziwiająco sensowną opowieść.

+0
12/9/2009 8:17:31 PM
"Pamięć Absolutna"... no to mam kolejny film do obejrzenia :)
+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
12/10/2009 3:36:10 AM
pamiec absolutna-paul verhoven..fajny film ale arni niestety nie pasował mi do tej roli(bardziej pasował w uciekinierze)..rezyser po nakreceniu tego obrazu(a wczesniej machnał robocopa)zastrzegał sie iz juz wiecej nie nakreci fantastyki bo to jednak za duze wyzwanie i maaaasa roboty..i co?minęło 7 lat i stworzył Zołnierzy kosmosu..nawet ciekawy motyw,ale niestety kolejne dwie czesci to porazka...owszem liliana widziałem tylko ze z ruskim dubbingiem,jesli czegos nie dorwalem do obejrzenia oficjalnie sie przyznaje do tego..:)
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced