Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Mariusz Gorgoń

1848
2160 Posts
2160
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: wypowiedzi poważne ale i z przymróżeniem oka
12/10/2009 6:47:05 AM

Po raz kolejny obejrzałem pozycję z 2002 roku -Equilibrium.Świat , ludzkość po trzeciej wojnie światowej .By nie dopuści do kolejnych globalnych konfliktów dysydenci postanawiają pozbyć się zarzewi wszystkich konfliktów - emocji.Wmieście-państwie Libria ludzie codziennie przyjmują dawkę leku zwanego Prozium. Lek ten absolutnie tłumi negatywne emocje, a inne wygłusza. Mato prowadzić do absolutnego ujednolicenia społeczeństwa. Państwem rządzi Ojciec - odpowiednik Wielkiego Brata oraz jego zastępca -Konsul. Instytucja rządowa mająca kontrolować całą tą sytuację zatrudnia agentów , których nazywa się . Klerykami. Klerycy niszczą wszelkie przejawy wolnej woli, jak również wszystkie dzieła poprzedniej kultury - filmy, książki, obrazy itd.

+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
12/10/2009 4:24:33 PM
nuuu i nawet ciekawy był styl walki z unikaniem kul.:)...a np:Jestem legendą nie przypadł mi do gustu(jestem zrazony do filmów gdzie tabunami biegaja stworki wampiropodobne)juz bardziej rozrywkowy był Hancox równiez z willem Smisem..dwa filmy z K.Costnerem przypadły mi równiez do gustu..wodny swiat oraz Listonosz(doreczyciel)....nowa wersja(chyba sprzed 3 lat)wehikułu czasu tez dało sie obejrzec.....batman poczatek(begins)tez był cool...Król skorpion(cz.I)ot wesoło...........
+0
Mariusz Gorgoń

1848
2160 Posts
2160
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
12/11/2009 8:49:20 AM

Hancoca oglądałem, wartka akcja , śmieszne dialogi s-f na luzie .Oczywiście efekty specjalne .Doskonała rozrywkowa pozycja .Hancock Film Trailer

+0
12/15/2009 3:52:29 PM
Oglądałam "Dziewięć".
W postapokaliptycznej przyszłości pewnej grupie szmacianych laleczek grozi zagłada. Zrobią wszystko, aby uratować swoje życie. Jedna z nich, nosząca na plecach numer 9, jest ich ostatnią nadzieją na przetrwanie. Na życie laleczek czyhają siejące zagładę, drapieżne kreatury nowego świata.

Film powstał jako rozwinięcie fabuły stworzonego cztery lata temu krótkiego metrażu zatytułowanego „9”.

Klimatyczny, niezła muzyka, troszkę refleksji... Podobał mi się. Film niekoniecznie tylko dla dzieci :)

Ostatniego Terminatora tez obejrzałam, ale... pierwsze dwie częście bardziej mi się podobały :)
+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
12/25/2009 8:32:17 AM
swietna opowiesc o ziemianach którzy sa najezdzcami i kolonizatorami,opowiesc o wartosci zycia i wielkich dylematach moralnych,opowiesc zobrazowana oczyma rdzennych mieszkanców planety terra..przecudowna muzyka współgrajaca z obrazem....mnie sie podobało..:)))))...
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced