Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: wypowiedzi poważne ale i z przymróżeniem oka
1/14/2010 4:00:05 PM
INK-nowatorski film,jakiego nie widzieliscie..hmm dla mnie to połączenie davida lyncha,tima burtona i piotra szulkina..nowatorski sposób opowiedzenia historii..mamy tu osie czasowe,tajemnicze zgromadzenie,tułaczy,gawędziarzy,montaz pierwsza klasa,..polecam,ale dla koneserów,film psychologiczny,dramatyczny...a w trailerze pokazano scene walki(w całym prawie 2 godzinnym filmie,bija sie moze ze 3 minuty)...uff dzis mam szczescie drugi fajny film zobaczyłem..:)
+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/16/2010 8:49:11 AM
pandorum-nie bardzo lubie filmy w których biegaja jekies zombie-aaale ten film obejrzałem nawet z ciekawoscią,oto mamy statek z ziemianami którzy udaja sie na misję na planete Tanis,jest to podróz w jedna strone gdyz ziemia i układ słoneczny wyparowały..powoli budzaca sie załoga z hibernacji i tu niespodzianka,okazuje sie iz na statku cos jest jakas zmutowana forma zycia...obraz ukazuje walke o przetrwanie garstki ludzi ich walkę nie tylko ze zmutowanymi osobnikami ale równiez walkę między sobą...pandorum oznacza w tym filmie załamanie nerwowe,słabosc...film trzyma w napieciu.:)
+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/20/2010 3:36:53 PM
jest juz dostepna druga czesc ghost in the shell,ale pomimo efektownej grafiki(czasami)film ciezki i tylko dla fanatyków,osobom sporadycznie zerkajacym na anime sf polecał bym raczej dwie czesci appleseed.(niedługo czesc trzecia,gdzies za dwa lata hi hi).sorki ze najpierw wkleilem cz2 a potem cz1..:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/24/2010 4:25:49 AM
Astropia-film z islandii,jest w wypozyczalniach,pomimo efektownego opisu na okładce film durny,szkoda waszej kasy na wypozyczenie,nie bede sie silił na opis.ale dla zasady daje trailera,
+0
1/24/2010 8:44:59 AM
A ja mam pytanie - szykuję się do oglądania filmu z 2009 "13 dzielnica". Moze ktoś oglądał... Chętnie usłyszałabym czy warto obejrzeć.
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced