Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: wypowiedzi poważne ale i z przymróżeniem oka
3/4/2009 4:18:25 PM

Ups?szczerze Mario powiem iz nie obejrzałem,tego filmu do końca gdyż........ale może nie miałem wtedy dobrego dnia?hehe...Russel,biegał też po planecie w WOJOWNIKU PRZYSZŁOŚCI,oraz skakał po planetach w STARGATE a jak już sobie poskakał to troche polatał w samolocie w KRYTYCZNA DECYZJA  i wtedy właśnie przesiadł się do samochodów...najpierw gonił gościa co porwał mu żonkę,sorki wypadł mi tytuł z głowy,a potem poszalał właśnie u tarantino...i nastała cisza,a może dystrybutorze nie sprowadzają filmów z jego udziałem?...ciekawe

+0
Mariusz Gorgoń

1848
2160 Posts
2160
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/6/2009 8:45:09 PM

U Tarantino mogł się Kurt wykazać ,ponieważ Quentin obsadza gwiazdy w rolach drugoplanowych  jak B.Willisa Pułapkę Szklaną w Planet Terror zobmi horror do  niewiadomo jakiej potęgi

takiej kumulacji zombi nie widziałem od czasu kiedy przestqłem grac w totka..

+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/9/2009 5:45:25 PM

hola,hola...to był ktoś ostatnio na filmie w kinie?S-F...Mario,hehe Riddicka mam znowóż na kompie...albo planujecie isc na którąś z pozycji wymienionych przeze mnie wyżej?...

+0
Mariusz Gorgoń

1848
2160 Posts
2160
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/11/2009 5:27:30 PM

Poszedłbym na fantastykę do kina ale żeby była z najwyższej pólki , czytam recenzje z filmów wszystkie są poniżej krytyki?

+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/12/2009 1:59:55 PM

tak jest Mario,obecnie nie ma na co liczyc...jedynie teraz jest Watchmen-strażnicy...ale jest to film dla chłopców którzy się zatrzymali na pewnym etapie w rozwoju zwojów mózgowych...czyli dla takich jak ja...hehe

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced