Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
swobodne wypowiedzi dla wszystkich...
3/10/2009 6:30:42 PM

Kol.Aniu więc tutaj możesz się podzielic wrażeniami z ostatniego wypadu do kina....dużo osób miało problem z dodaniem postu to forum cz.1....i ty i ja i dwóch moich znajomych....ogólnie to jest problem z coraz większą ilościś(poblokowanych)forów...

+0
RE: swobodne wypowiedzi dla wszystkich...
3/10/2009 10:24:11 PM

Wolne wypowiedzi miło :) Ostatni film na jakim byłam to "Wyprawa w kosmos 3D" czy jakoś tak ?Super się bawiłam, chyba nawet bardziej niż moja chrześnica :)

+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/11/2009 12:16:19 PM

Witaj Pati...cóż ja tego nie widziałem,w kinie typu Imax byłem na trzech produkcjach..dwie przyrodnicze...usypiajace(seanse tylko po 45min)..i na jednej pełnometrażowej animacji pt;Polarny Ekspres...wywarła na mnie ogromne wrażenie ,tak fabuła jak i efekty..hoho to było to...jestem świeżo po dwóch filmach..Oszukana(A.Joly) i Ciekawy przypadek Benjamina Buttona....buu nie jestem zachwycony,może i nie mam dni dobrych ostatnio do oglądania?pozdrawiam

+0
3/11/2009 1:25:09 PM

„Kochaj i tańcz” to opowieść potwierdzająca prawdę o tym, że aby odnaleźć prawdziwe szczęście, trzeba zawsze podążać za głosem serca, a taniec potrafi być najpiękniejszym wyrazem miłości. Główna bohaterka tej historii to Hania, poukładana życiowo, początkująca dziennikarka, która odkrywa nagle, że z tańcem łączy ją znacznie więcej, niż mogłoby się jej początkowo wydawać. Na swojej drodze spotyka fanatyka street dance, Wojtka, marzącego o karierze na Broadway’u. To właśnie dzięki niemu dziewczyna zaczyna rozumieć, że dążąc do stabilizacji może przeoczyć coś bardzo ważnego.
W porywającym tańcu wychodzą na jaw wszystkie tajemnice, długo skrywane tęsknoty, może nawet narodzić się miłość…

Kochaj i tańcz - Mateusz Damięcki, Izabella Miko         Kochaj i tańcz - Mateusz Damięcki, Izabella Miko        Kochaj i tańcz - Mateusz Damięcki, Izabella Miko        Kochaj i tańcz -        Kochaj i tańcz - Mateusz Damięcki

Film fajnie się ogląda nogi rwą się do tańca  można uronić łezke można także się pośmiać, muzyka zaje....fajna .... to tak na gorąco po filmie .

Romeczku tylko mi nie buuuuuuuuuucz. . Mam jeszcze kilka filmów ......

+0
Mariusz Gorgoń

1848
2160 Posts
2160
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/11/2009 4:08:56 PM

Film "Kochaj i tańcz" odnotował rekordowy wynik otwarcia. Produkcję TVN obejrzało 393 803 widzów w pierwszy weekend projekcji. Jest to najlepszy wynik polskiego filmu od 10 lat.

nie byłem na tym filmie ,ale skoro cieszy się takim zainteresowaniem to musze go obejrzeć.

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced