Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: swobodne wypowiedzi dla wszystkich...
3/12/2009 1:27:43 PM

Ha ,ja też nie widziałem jeszcze tego filmu,uj jest mi wstyyyyd,tym bardziej że kiedyś zajmowałem się tą profesją półzawodowo(samochwała hehe)ale za to do dziś mogę posprzątac na parkiecie na dyskotece....choc kostki nie te ale serducho ogroooomne...już dawno nie buczę Aniu-niu-niu

+0
3/12/2009 1:46:19 PM

Quote:

Ha ,ja też nie widziałem jeszcze tego filmu,mój jest mi wstyd,tym bardziej że kiedyś zajmowałem się tą profesją półzawodowo(samochwała hehe)ale za to do dziś mogę posprzątac na parkiecie na dyskotece....choc kostki nie te ale serducho ogromne...już dawno nie buczę Aniu-niu-niu

no widze że nie buczysz , Romeczku Ty będziesz sprzątał a ja będe wymiatać kogo trzeba .....

jeśli chodzi o film to panna I. Miko nie miała czym się popisać , brakowało mi więcej tańca w jej wykonaniu a potrafi tańczyć ......z wszystkich filmów muzycznych nie postawiła bym go na 1 miejscu mimo że mi się podobał (kazdy film gdzie jest spora dawka muzyki i tańca to coś co moge oglądać po kilka razy )

+0
Romek Romek

12
1109 Posts
1109
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/12/2009 7:04:30 PM

no to masz parę pozycji o tańcu do obejrzenia; Rewanż...Wytańczyc marzenia...Miłosna samba....Honey....Step-up 1 i 2...W rytmie hip-hpou...Hot steps...Flashdance...Roztańczony buntownik...Akademia tańca 1,2,i3..Tango...(HIGH SCOOL MUSICAL?1,2,3)NIE WIEM OD JUTRA ZACZNE OGLĄDAC OD CZESCI PIERWSZEJ....no to tyle co pamiętam na dzis..Aniu-niu-niu

+0
3/13/2009 4:03:05 PM

W rytmie Hip-Hopu (2001)

W rytmie hip-hopu

Siedemnastoletnia Sara po śmierci matki przeprowadza się z spokojnego miasta w Illinois do Chicago do swojego ojca z którym nie miała najlepszego kontaktu. W nowej szkole zdecydowana większość to Afroamerykanie. Pierwszą osobą z którą udaje się jej nawiązać kontakt to Chenille. Wprowadza ona ją w tutejszy świat, czyli imprez hip-hopowych. Pomiędzy Sarą, a Derekiem - bratem Chenille - nawiązuje się uczucie. Stopniowo stają się coraz bliżsi. Sara uczy się tańczyć hip-hopu, by stworzyć wspaniała parę z Derekiem. Jednak ich związek napotyka na przeszkody. Nie są oni akceptowani przez otoczenie, a Derek będzie musiał wybrać pomiędzy lojalnym kumplem z przeszłością kryminalną, a Sarą. Co wybrał dowiecie się już w kinie ...

W rytmie hip-hopu 2 (2006)

W rytmie hip-hopu 2

Sara Johnson (Izabella Miko tak naprawde jej nazwisko to Mikołajczyk), dziewczyna z przedmieścia Chicago uczęszcza do Julliard i dąży do zrealizowania swoich marzeń o zostaniu profesjonalną baletnicą. W prestiżowej akademii w Nowym Jorku, Sara musi udowodnić sobie i innym, że jest wystarczająco dobra by konkurować z innymi gwiazdami w świecie baletu.
Monique Delacroix (Jacqueline Bisset), idolka I nauczycielka Sary chce by jej uczennica należała do najlepszych. Staje się dla Sary drugą matką.
Kiedy Sara poznaje Miles;a (Columbus Short), młodego wykładowcę, który ma na nią wielki wpływ, dziewczyna zaczyna się zastanawiać czy ścieżka którą podąża jest właściwa...

można go zobaczyć sobota 14 marca godz,21.45 na canal+

+0
3/13/2009 4:16:32 PM

Step Up - Taniec zmysłów (2006)

Step Up

Każdy zasługuje na szansę spełnienia swoich marzeń, ale niektórzy mają ją tylko jedną. Tyler Gage (Channing Tatum) jest buntownikiem z gorszej części Baltimore - i jedyną rzeczą jak stoi pomiędzy nim a jego niespełnionym życiem są marzenia, że pewnego dnia się stąd wyrwie. Nora (Jenna Dewan) jest wysoko postawioną tancerką baletu uczęszczającą do bardzo dobrej szkoły w Baltimore (Maryland School of the Arts) - i jedyną rzeczą stojącą na drodze do jej pewnej i wspaniałej przyszłości jest znalezienie partnera do tańca na jej pokaz końcowy. Kłopoty z prawem sprawiają, że Tyler ląduje w ramach pracy społecznej w Maryland School of the Arts. Jest tam jako ktoś obcy, niepasujący do otoczenia, dopóki jego umiejętności jako zdolnego, ulicznego tancerza nie przyciągają uwagi Nory. Teraz coś pomiędzy nimi iskrzy, na i poza sceną. Tyler zdaje sobie sprawę że ma tylko jeden występ aby udowodnić że może zajść w życiu dalej niż kiedykolwiek mógł to sobie wyobrazić.

Step Up 2 (2008)

Step Up 2

Kontynuacja wielkiego taneczno-muzycznego przeboju „Step Up: Taniec...”. Tym razem dwa razy więcej tańca i dwa razy więcej muzyki!
Ona - Andie (Briana Evigan),...Channing Tatum&...) bohatera pierwszej części "Step Up -Taniec...", zbuntowana tancerka z gorszej dzielnicy. On - Chase (Robert Hoffman&...), najlepszy i najgorętszy tancerz w Akademii Tańca w Maryland. Połączy ich pasja i udział w legendarnym ale nielegalnym turnieju tańca ulicy. Wygrać w nim mogą tylko najlepsi, dlatego Andie i Chase muszą dać z siebie wszystko. Choreografia "STEP UP 2" została stworzona przez trzy legendy świata hip hopu, kreujące układy taneczne w wideoklipach Ushera, P.Diddiego, Spice Girls, Outcast czy Missy Elliot a także w oryginalnej edycji telewizyjnego programu "You Can Dance". Na ścieżce dźwiękowej znalazły się najlepszy hip hop i R&B, w tym takie nazwiska jak: FloRida, T-Pain, Missy Elliott, ...Akon, Cassie, Scarface.

można go zobaczyć sobota 14marca godz,20.00 na canal+

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced