Menuerror This forum is not active, and new posts may not be made in it.
0
0 0

5391
169 Posts
169
Invite Me as a Friend
RE: Inne
11/14/2009 10:28:46 PM
Jasio miał 10 lat i był bardzo ciekawski. Słyszał od starszych kolegów trochę o "zalotach" i chciał wiedzieć jak to jest i jak to się robi. Co robi mały chłopiec żeby się takich rzeczy dowiedzieć? Idzie do mamusi! A więc Jasio poszedł do mamy. Mamusia się trochę zakłopotała i zamiast wyjaśnić, nakazała Jasiowi, żeby schował się za zasłoną w pokoju siostry w celu podglądania jej ze swoim chłopakiem.

Tak też Jasio zrobił. Następnego ranka opowiada wszystko mamie:
- Siostra i jej chłopak usiedli rozmawiając przez chwilę. Po czym on zgasił większość świateł i zostawił tylko jedną nocną lampkę. Zaczął ją całować i obściskiwać. Zauważyłem, że siostra musiała być chora, bo jej twarz zrobiła się taka śmieszna. On też musiał to wyczuć, bo wsadził jej rękę pod bluzkę w celu znalezienia jej serca... tak jak lekarze to robią na badaniu, ale on nie był taki zdolny jak lekarz, bo miał problemy ze znalezieniem tego serca. Wydaje mi się, że on też był chory, bo wkrótce zaczęli obydwoje dyszeć i zaczynało im brakować tchu.Druga ręka musiała mu zmarznąć, ponieważ włożył jej ją pod sukienkę.Wtedy siostra poczuła się gorzej i zaczęła jęczeć, wzdychać, skręcać się i ślizgać tam i z powrotem na kanapie. I tu zaczęła się jej gorączka. Wiem, że to była gorączka, ponieważ powiedziała mu, że jest napalona. W końcu dowiedziałem się, co spowodowało, że byli tacy chorzy- wielki węgorz dostał mu się jakoś do spodni. Nagle wyskoczył ze spodni i stał tak długi na 25 cm. Kiedy siostra to zobaczyła naprawdę się wystraszyła, oczy zrobiły się jej wielkie, a usta otworzyły.Mówiła, że to największy jakiego widziała... powinienem jej powiedzieć o tych, jakie łapaliśmy z tatą nad jeziorem - te to dopiero były duże,ale wracając do nich... siostra była bardzo dzielna rzuciła się na węgorza i próbowała odgryźć mu głowę... potem złapała go w dwie ręce i trzymała mocno kiedy on wyciągnął pysk z worka i zaczęła ślizgać ręka po jego głowie tam i z powrotem, żeby powstrzymać go przed ugryzieniem.Potem siostra położyła się na plecach i rozłożyła nogi... aby móc go ścisnąć, chłopak jej pomagał i położył się na węgorzu. Wtedy dopiero zaczęła się walka. Siostra zaczęła jęczeć i piszczeć, a jej chłopak o mało co nie rozwalił kanapy. Podejrzewam, że chcieli zabić go przez ściśnięcie między nimi... po chwili pewni, że zabili węgorza przestali się ruszać i głośno wzdychali. Chłopak był pewien, że zabili węgorza,bo wisiał taki wiotki, a reszta jego wnętrzności wisiała na zewnątrz.Siostra i jej chłopak byli już trochę zmęczeni walką... ale powrócili do zalotów. On zaczął ją znowu całować... itd, aż tu nagle okazało się,że węgorz żyje!!! Szybko się podniósł i zaczęli walkę na nowo.Podejrzewam, że węgorze mają 9 żyć tak jak koty... tym razem siostra próbowała go zabić przez siadanie na nim. Po 35 minutach ciężkiej walki w końcu zabili węgorza. Jestem tego pewien, bo widziałem jak chłopak siostry ściągnął z niego skórę i wyrzucił do śmietnika...

Mama zemdlała...
+0
RE: Inne
11/14/2009 10:43:37 PM
na peron pkp wpada zdyszany mężczyzna, widzi odjeżdżający pociąg. Zdenerwowany podbiega do zawiadowcy i pyta; PANIE JAKI TO POCIĄG ???
odp- żółty!!!
PANIE ALE DOKĄD???
odp. noooo do połowy
marzanna
+0
RE: Inne
12/7/2009 5:59:23 PM
Czym rożni się krowa od byka? Byk się uśmiecha jak go doisz.
pozdrawiam-Agnieszka
+0
RE: Inne
12/7/2009 6:08:20 PM
Ludożercy sortują złapanych białych.
-Zdrowy?
-Zdrowy.
-Na mięso, następny. Zdrowy?
-Chory.
-Chory, na co?
-Na cukrzycę.
-No to na kompot, następny.
pozdrawiam-Agnieszka
+0
Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Inne
12/27/2009 7:31:36 PM
Para małzeńska siedzi przy stole po obiedzie . Mąz pali spokojnie papierosa i patrzy , jak zona czyta jakiś list.Po chwili nie wytrzymuje . -Kochanie , widzę,ze ukrywasz coś prze demną . Juz dawno postanowilismy dzielić się zarówno radościami, jak i kłopotami. Stanowimy jedność.- To prawda kochanie. Awięc uwazaj: jakaś Joanna zawiadamia nas ,ze zostaliśmy ojcami jej dziecka.
Marylka
+0


My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced