Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Klaudia Sara

49
3135 Posts
3135
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Twoje ulubione i najpiękniejsze modlitwy,akty strzeliste itp.....
8/26/2010 10:52:25 AM
Quote:
Quote:
Modlitwa do Jana Pawła 2 o wyproszenie łask
Ojcze Świety Janie Pawle 2,za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę dla mnie(i o moich blixnich).Wierzę w moc mej modlitwy i w Twą zbawienną pomoc.Wyproś u Boga łaski,o które się modlę(wymienić prośbe)Uproś mi dar umocnienia mej wiary,nadzieji i miłosci.Pan Jezus obiecał,że o cokolwiek w Jego imię poprosimy to otrzymamy.Dlatego i ja ,Panie ,pełen ufności,proszę Cię o łaskę wysłuchania i obdarzenia tym,o co sie modlę za wstawiennictwem Jana Pawła 2.Wysłuchaj mnie ,Panie.Amen....
widzę że z Pawła zrobiłaś boga ,płytka jest ta twoja modlitwa.

Pośredniczyć -znaczy wstawiać się za nami,w przebłaganiu....wstawia się za nami osoba,która z pewnością jest dużo bardziej bliższa zasadom Ewangelii,niż my....
>>>>
+0
8/26/2010 10:57:11 AM
Quote:
Quote:
Quote:
Modlitwa do Jana Pawła 2 o wyproszenie łask
Ojcze Świety Janie Pawle 2,za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę dla mnie(i o moich blixnich).Wierzę w moc mej modlitwy i w Twą zbawienną pomoc.Wyproś u Boga łaski,o które się modlę(wymienić prośbe)Uproś mi dar umocnienia mej wiary,nadzieji i miłosci.Pan Jezus obiecał,że o cokolwiek w Jego imię poprosimy to otrzymamy.Dlatego i ja ,Panie ,pełen ufności,proszę Cię o łaskę wysłuchania i obdarzenia tym,o co sie modlę za wstawiennictwem Jana Pawła 2.Wysłuchaj mnie ,Panie.Amen....
widzę że z Pawła zrobiłaś boga ,płytka jest ta twoja modlitwa.

Pośredniczyć -znaczy wstawiać się za nami,w przebłaganiu....wstawia się za nami osoba,która z pewnością jest dużo bardziej bliższa zasadom Ewangelii,niż my....
Jezus oddał za ciebie życie i on jest pośrednikiem naszych modlitw ,niepisz bzdur wymyślonych przez ciebie
rega
+0
Klaudia Sara

49
3135 Posts
3135
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
8/26/2010 11:00:54 AM

Święci oraz osoby już zmarłe....mogą wstawiać się za nami,do Boga...poczytaj trochę Pismo Św.na pewno znajdziesz fragment mówiący o tym......a módl się oczywiście jak chcesz,nikt cię na siłę uszczęśliwiać nie będzie....
>>>>
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced