Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Być Kobietą - To Be A Woman
4/10/2010 8:14:35 PM
Quote:

Witaj Tesso... witajcie wszyscy!

Jesteśmy tak wspaniałymi istotai, ze o kazdej z nas mozna ksiązkę napisać :) Silne i wspaniałe! Dlatego trudno napisać o kimś konkretnym, nie pomijając nikogo :)

Zgadzam sie Magdaleno, ze o kazdej z nas mozna ksiazke napisac. Przyszlo mi na mysl, miec konkretny temat przez czas, np. Teraz mozemy pisac o Babciach.

+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
4/10/2010 8:23:04 PM
Wspaniale :)
Babcia to jest ... przeważnie najmilsze wspomnienie z dzieciństwa :) Moja była delikatna i krucha ... ciepła i wspaniale opowiadała ... Pamiętam siedziałam z otwartą buzią i ... słuchałam....
Co pamiętam .... często mówiła o psach ... kochała te zwierzęta, znała głosy wszystkich psów w okolicy i wiedziała jak się który wabi :)
Słodkie wspomnienie.
+0
4/10/2010 8:29:01 PM

Bylo mi tak przyjemnie Twoja opowiesc przeczytac, Basiu. Fajne to bylo. Dzieki.

Tessa :)

+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
4/10/2010 8:48:12 PM
O mojej Babci to można bez końca :)
Lubiła opowiadać o przodkach :) Szczyciła się swoim herbowym pochodzeniem ... dużo na ten temat zapamiętałam do dziś :)
Babcia była młodsza córką i ... niewiele było jej wolno... starsza siostra miała lepiej. Babcia więc postanowiła, kiedy już siostra posiadała adoratora, że .... cytuje teraz Babcię "... pierwszy, który w domu się pojawi kawaler i będzie się o nią starał ... będzie jej mężem!" .... Tak też zrobiła ha ha .... wyszła za mąż za ... nieatrakcyjnego, ubogiego szlachcica ... nie zraziły jej ani piegi, ani rude włosy ... na początku nawet go nie kochała ... tak mówiła ...
A jaką ja jestem babcią ? ... Dobrze, że Hania nie mówi jeszcze :)
+0
4/10/2010 9:19:23 PM
Quote:
Quote:

Witaj Tesso... witajcie wszyscy!

Jesteśmy tak wspaniałymi istotai, ze o kazdej z nas mozna ksiązkę napisać :) Silne i wspaniałe! Dlatego trudno napisać o kimś konkretnym, nie pomijając nikogo :)

Zgadzam sie Magdaleno, ze o kazdej z nas mozna ksiazke napisac. Przyszlo mi na mysl, miec konkretny temat przez czas, np. Teraz mozemy pisac o Babciach.

Wspaniały pomysł Tesso :) Babcia to jest zawsze najcieplejszy człowiek na świecie !

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced