Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Być Kobietą - To Be A Woman
4/10/2010 9:21:25 PM
Basiu :) Pamietam Twoja Babcię i nasze kłótnie ... ha ha .... " moja babcia jest nowa, a Twoja stara " ... tak mówiłaś ha ha ... faktycznie Twoja Babcia wygladała na młodszą :)
+0
4/10/2010 9:36:41 PM

Quote:
Basiu :) Pamietam Twoja Babcię i nasze kłótnie ... ha ha .... " moja babcia jest nowa, a Twoja stara " ... tak mówiłaś ha ha ... faktycznie Twoja Babcia wygladała na młodszą :)

Ale to mi sie podobalo co Basia mowila - moge sobie wyobrazic ze obstawala za Swoja Babcia.

+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
4/10/2010 9:37:31 PM
Quote:

A ja ... zapomniałam Madziu :( Ale tak było faktycznie ...
+0
4/10/2010 9:39:57 PM
Jestescie pocieszne kobietki!
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
4/10/2010 9:40:09 PM
Quote:

Quote:

Ale to mi sie podobalo co Basia mowila - moge sobie wyobrazic ze obstawala za Swoja Babcia.

Ja zapomniałam Tesso ... ale Magda ma rację ... tak było ! Jak kogoś kochasz to ... jest dla Ciebie najpiękniejszy na świecie ! tak było z moja Babcią :)

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced