Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Być Kobietą - To Be A Woman
4/10/2010 9:43:35 PM
Quote:
Quote:
Basiu :) Pamietam Twoja Babcię i nasze kłótnie ... ha ha .... " moja babcia jest nowa, a Twoja stara " ... tak mówiłaś ha ha ... faktycznie Twoja Babcia wygladała na młodszą :)

A ja ... zapomniałam Madziu :( Ale tak było faktycznie ...

A było, było .... Nie raz całą godzinę milczałyśmy !!! To było wspaniałe Tesso :) Co moze być piękniejszego niz dzieciństwo i .... BABCIA :)

+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
4/10/2010 9:43:38 PM
Quote:
Jestescie pocieszne kobietki!

Ha ha .... Magda zdecydowanie za wiele pamięta !!
+0
4/10/2010 9:49:31 PM

Jestem pewna ze kiedys Hania, Twoja wnuczka , Basiu przegladajac zdjecia z czasow na LP, powie "Moja Babcia Najpiekniejsza!"

+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
4/10/2010 9:53:00 PM
Quote:

Jestem pewna ze kiedys Hania, Twoja wnuczka , Basiu przegladajac zdjecia z czasow na LP, powie "Moja Babcia Najpiekniejsza!"

Ha ha .... lepiej niech tego nie przegląda :) Póki co .... nie zna mnie i .... na początek zawsze się boi :) A jak się oswaja .... wyjeżdżam :(
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
4/18/2010 9:29:42 PM
A tak wygląda Babcia Basia i Hania .... w moje ostanie urodzinki :)

.... ale wracając do mojej Babci ...
Zawsze nazywała ubrania typu kurtka, płaszcz swoja własna nazwą SUKMANEK :) Oj, jak mnie to denerwowało ... ha ha
Kiedyś pojechałam do niej z mamą w nowiutkiej kurtce, a babcia mówi ...."Ładny masz sukmanek Basiu" ... tego było za wiele na mnie, więc powiedziałam tylko ... "Babciu to kurtka, nie sukmanek" i .... rozpłakałam się, zapowiadając, że do babci więcej nie przyjadę :)
Miłe czasy, śmieszne czasy, jak teraz wspominam :)
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced