Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Eksperyment - Winnipeg
5/15/2008 2:57:23 PM

Arturze, uwierz, srodek tygodnia naprawde by nam bardziej odpowiadal. Postaram sie byc, jestem co prawda bardzo zajety praca. Tak bardzo, ze chyba do radia nie bede mogl pojsc. Zrobie co moge....Obiecuje

+0
5/15/2008 10:08:41 PM

Cześć Wszystkim,

Zauważyłem w dyskusjach zainteresowania radiowe Artura i Pawła. Wiem też że Piotrek ma doświadczenie w radiu i czasami bierze udział w audycjach Radia Polonia.

Jestem ciekaw czy bylibyście zainteresowani stworzeniem radia internetowego dla młodej Polonii, z udziałem młodej Polonii, robionych przez młodą Polonię. Takie audycje mogły by być na żywo albo nagrane i udostępniane "on demand" albo "streaming'.
Takie radio mogło by być stworzone pod patronatem Linkpolonia.com i promowane na stronach Linkpolonia.

Obecnie ja posiadam konto gdzie można oferować "streaming". Waszym zadaniem było by przygotowywanie audycji i prowadzenie ich na żywo z domu albo nagrywanie i oferowania do odtwarzania.

Dajcie mi znać czy ten pomysł jest interesujący dla Was.

Jestem przekonany że pewne materiały zrobione przez Was byłby odpowiednie dla Radia Polonia i Irek Lemans dołączyłby do swoich regularnych programów.

Bogdan Fiedur

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0
5/16/2008 1:44:43 AM

Ja bym chetnie oferowal  wybor nagran :-))).  U mnie w sumie krucho z czasem.  Ale jak by ktos inny byl szefem, to czasami mogl bym cos dozucic... :-).

+0
5/18/2008 3:32:19 AM

Spotkalismy sie na kawe w troike!  Fajnie mozna bylo sobie "na zywo" porozmawiac o polonij i o linkpolonia. I nawet Artura (Pawel?-tego ktory do Grona nalezy) spotkalismy.  Dzieki Bogdan!

+0
5/18/2008 9:41:16 AM

Witam serdecznie, niestety nie moglem byc na kawie z Wami. Jak wiecie szykujemy sie do "dni sokola" i to naprawde pozera mase mojego czasu. Jak juz tylko sie uporamy z naszym festiwalem, to napewno z mila checia pojawie sie na takim spotkaniu.

Pozdrawiam!

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced