Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Jest opcja dla młodzieży polonijnej w Winnipeg
6/4/2008 11:05:57 PM

Nowa wiadomosc odnosnie powyzszego pomyslu!  Danusia Cezar napisala, ze idea jest poruszana w zarzadzie KPK.  W tej chwili jest w stadium przygotowywania takzywanego "draft".   A wiec moze od jesieni takie forum by moglo ruszyc... Piotr... Co ty o tym myslicz?

+0
RE: Jest opcja dla młodzieży polonijnej w Winnipegu
6/4/2008 11:15:37 PM

Artur, gdzie Danusia to napisala? Do Ciebie?

Bedac czlonkiem Referatu Mlodziezowego przy KPK nie mam takich wiadomosci jak ty. Brakuje tutaj komunikacji przewodniczacej z reszta komitetu. Czuje sie "left out".

+0
6/6/2008 12:28:34 AM

Czesc Pawel! Po prostu potem jak zaczelismy o tej propozycij znowu rozmawiac, to przez email zapytalem Danusie jakie sa plany.  Danusia mi odpowiedziala, a ja przekazalem wiadomosc tutaj.  Takze wiesz to samo co ja :-).

+0
6/6/2008 8:19:01 AM

Witam.

Wydaje mi sie, ze opcja jest bardzo ciekawa, pod warunkiem, ze znow nie skonczy sie to na wypaszczaniu! Jak zwykle sluze swoja pomoca.

Pozdrawiam

+0
6/8/2008 9:49:16 PM

Jak podaje pani Yvonne Bogorya z Toronto na innym temacie, KPK jest zachecone wkladem mlodziezy, i chce podczas zjazdu KPK zorganizowac takze konferencje mlodziezowa.  Jest to nastepny powod dla ktorego dobrze by sie bylo zgrac i zorganizowac silna grupe mlodziezowa przy KPK w Winnipeg.

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced