Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Jest opcja dla młodzieży polonijnej w Winnipegu
6/9/2008 10:04:36 AM

Nie wiem kiedy odbedzie sie zjazd KPK, ale przy naszym KPK Okreg Manitoba dziala Referat Mlodziezowy liczacy 3 osoby.

Mysle ze to bylby dobry start aby ten referat zaangazowal sie w wyzej wymienione forum. Uwazam ze osoby nalezace do referatu biora ten temat powaznie, maja wiele pomyslow i sa chetne do pracy aby cos z tym zrobic. Sa to osoby ktore znaja problemy mlodziezy w Polonii, znaja rowniez dzialalnosc organizacji polonijnych w Winnipegu, poniewaz naleza albo nalezeli do niektorych z nich. Prowadza roznego typu dzialalnosci spoleczne w Polonii i znaja sie na rzeczy.

PROPOZYCJA dla Prezesa KPK Okreg Manitoba

Zaangazowac Referat Mlodziezowy w pelnym skladzie w forum KPK!

+0
6/9/2008 8:36:21 PM

Skontaktowalem sie z Prezesem KPK, ktory wlasnie w tej chwili przebywa na urlopie, na temat forum mlodziezowego. Powiedzial ze jak wroci to zainteresuje sie ta sprawa i postara sie podac do wiadomosci bardziej szczegolowe informacje.

+0
6/11/2008 9:40:12 PM

Quote:

Paweł,
Myślę że w obliczu takiej sytuacji nie pozostaje nic jak przejąć przewodnictwo nad inicjatywą. Uważam że pomysł jest całkiem niezły, ale niestety może być on wcielony tylko przez samych zainteresowanych.

Proponuję zacząć dyskusję na ten temat tutaj, na tym właśnie forum.
Zaprosić pozostałych zainteresowanych do dyskusji, i zaplanować konkretne kroki.

Jestem przekonany że żaden komitet ani też organizacja nie zrobi w tym kierunku żadnych kroków, jak to widać na załączonym obrazku.
Sami zainteresowani muszą podjąć decyzję i wcielić je w życie.

1. Jest wolna sala do dyspozycji.
2. Jest mała grupka chętnych zainteresowanych w działaniu.
3. Wgląda że mogą być inni chętni

więc następny krok jest co?........

Bogdan Fiedur

Bogdanie,

Nastepny krok podjety, przedstawiam go pod nowym tematem "Nowy Klub"

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced