Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Dobra propozycja????
6/3/2008 8:57:21 AM

W niedziele na Dniach Sokola w budynku bedzie na duzym ekranie mecz Polska-Niemcy

+0
6/3/2008 9:59:44 AM

Witam serdecznie.

Faktycznie jestem bardzo zabiegany ostatnio, ale wciaz tutaj zagladam i czytam. Tez chce wiedziec co w trawie piszczy!

Pawle jak wiesz dni sokola odbywaja sie juz w ten weekend i oczywiscie bede tam przez caly czas. Transmisja z meczu Polska-Niemcy bedzie zorganizowana wlasnie tam w budynku Garden City Community centre. bedzie duzy ekran i bedzie piwo!!! Bardzo serdecznie zapraszamy.

Jezeli chodzi o dalsze mecze, to mamy problem, a mianowicie nasz klub nie ma kabla ani TV. jak ktos ma sposob to kabel, to ja nawet sluze swoim telewizorem, a nie jest maly!!!

Pawle na stronie kongresu jest moj email, a Artur W. ma moje wszelkie dane.

Pozdrawiam

+0
6/3/2008 11:49:41 PM

Kiedys za "starych, dobrych" czasow takie wydarzenia sportowe jak mecze pilki noznej czy walki Goloty byly wysietlane na duzym ekranie w Bractwie Sw Ducha. W sumie tych wydarzen nie jest duzo ale warto byloby do czegos takiego powrocic.  

Piotr poinformowal nas ze pierwszy mecz w niedziele bedzie wyswietlany podczas Dni Sokola. FAjnie, ale co z nastepnymi? Wiadomo ze napewno beda 3 mecze. A jesli Polska wyjdzie z grupy, czego im z calego serca zycze, moze byc takich meczow wiecej.

Pamietam jak kiedys w mistrzostwach swiata czy europy Polska spotkala sie z Wlochami, to my z kolegami ogladalismy ten mecz we wloskim klubie. No bo wlasnie nikt w Polonii nie wpadl na taki pomysl aby w ten sposob kibicowac swoim rodakom. A te wydarzenia maja miejsce raz na dwa lata, na przemian, mistrzostwa europy i swiata. Wiadomo ze Polska nie kwalikuje sie do kazdych, tym bardziej nalezaloby pomyslec o wyswietlaniu takich meczy, gromadzeniu kibicow i dopingowaniu naszej reprezenacji.

+0
6/4/2008 7:20:17 AM

Może warty by było wykupić kabel na miesiąc do Sokoła.
Ja mam wolny Shaw box.

Bogdan

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0
6/4/2008 5:37:39 PM

Witam, tez mam shaw box i jak pisalem z mila checia udostepnie swoj TV. Czy mozna wykupic tylko na miesiac? Prawdemowiac nawet nie wiem czy sa gniazdka kablowe u nas, ale to moge sprawdzic

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced