Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Nowy Klub
6/11/2008 9:23:48 PM

No wreszcie moge sie podzielic z czytelnikami moja inicjatywa. Czekalem na ten moment niecierpliwie. Przedstawilem moja inicjatywe Krysi Kovach, prezesce SPK Kola #13 i zostala przyjeta z entuzjazmem. Nasze rozmowy dobiegly dzisiaj konca. Wspolnymi silami dazymy do celu "odmlodzenia Polonii".

A wiec oficialnie, na dniach powstanie Polonijny Klub Sportowo-Rekreacyjny przy SPK. Klub bedzie mial na celu promowanie aktywnych form wypoczynku oraz krzewienie turystyki i krajoznawstwa wsrod dzieci, mlodziezy, doroslych oraz rodzin poprzez organizowanie koloni, obozow, biwakow, zlazow, splywow, rajdow, wedrowek oraz innych form wypoczynku. Bedziemy starali sie oferowac warsztaty o szerokim wachlarzu zainteresowan tak aby kazdy znalazl tam cos dla siebie.

Niektore z proponowanych zajec to warsztaty z dziedziny:

- zeglarstwa

- kajakarstwa

- jazdy na nartach wodnych

- mountain biking

- jazdy konnej

oraz wiele innych. Jestesmy rowniez otwarci na sugestie na temat jakich dodatkowych form wypoczynku i rekreacji mozemy oferowac.

Juz wkrotce pojawi sie wiecej informacji na temat Polonijnego Klubu Sportowo-Rekreacyjnego w polonijnych mediach.

Pierwszy z serii warsztatow planowany jest jeszcze tego lata.

Zainteresowanych zachecam do dyskusji, mozna rowniez kontaktowac sie ze mna po wiecej informacji pod email pawel@shaw.ca

+0
RE: Nowy Klub
6/11/2008 9:53:11 PM

Bardzo dobrze Paweł,

Moje gratulacje.

Twój pomysł ogłoszę w jutrzejszym biuletynie.

Tak nawiasem, to ja mam doświadczenia w kajakarstwie górskim. Co prawda nie ma u nas górskich rzek, ale jest kilka miejsc gdzie można potrenować.

Bogdan

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0
6/11/2008 10:09:35 PM

Bogdanie,

Mozesz moj pomysl oglosic w biuletynie, Krysia wyda oficialny "press release" po zebraniu Zarzadu SKP do PolishWinnipeg.com oraz do Radia Polonia.

Swietnie ze masz doswiadczenie w kajakarstwie. Dobrze wiedziec. Napewno bedziemy poszkiwali osob z doswiadczeniem w roznych dziedzinach i starali sie zaangazowac w dzialalnosc tego klubu. Ja juz mam na oku kilka takich osob w polonii.

+0
6/13/2008 9:53:09 PM

Odzew Polonii jak narazie jest pozytywny. Zaczynam dostawaæ emaile z propozycjami jakie warsztaty warto by organizowaæ.

To mi siê podoba. Teraz do dzie³a.

+0
6/14/2008 12:12:47 AM

Przedstaw te propozycje na tym forum.
Zazwyczaj to przyczynia się dalszych pomysłów.

Bogdan Fiedur

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced