Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Nowy Klub
7/11/2008 12:05:46 PM

Quote:

Zycze powodzenia i samych sukcesow z ta nowa inicjatywa. Mam jednak male pytanie. Za rok w wakacje wybieram sie na wycieczke objazdowa po Kanadzie i jak przeczytalam jest to klub z duzym naciskiem na aspekt sportowo rekreacyjny podroze, obozy itd. Jest moze jakas oferta dla mlodziezy przyjezdnej? tzn czy mozna sie podczepic na kilka dni do istniejacej wycieczki i czy tak samo jest moze gdzies lista wszystkich osrodkow polonijnych czy tez i nawet harcerskich ktore mozna by ewentualnie odwiedzic i przenocowac jedna noc gdy jest sie w drodze?  Wiem ze Montreal  tworzy taka placowke ale czy sa takie tez w pozostalej czesci Kanady?

Witam!

Harcerskie osrodki istnieja.  Na Kaszubach w Ontario na przyklad jest pole kempingowe i zdaje sie ze moze nawet niewielki hotelik...  Moze ktos inny sie orientuje?  W albercie jest  harcerska stanica "Kopernik".  Mozna tam zadzwonic i sie zapytac czy na ich terenie kempingowym nie mozna by przenocowac.  W Manitobie tez jest teren uzywany przez harcerzy, obecnie gospodarowany przez lokalne kolo SPK.  Jesli chodzi o nocleg na tym terenie, to trzeba by zawczasu zalatwic nocleg.  Ale taka podroz po polskich osrodkach z gitara by byla fajna :-).  Zapraszamy do Kanady!!!

+0
RE: Nowy Klub
7/11/2008 1:28:31 PM

Czesc Wam!

Mam propozycje na nowa nazwe na Osrodek SPK... Patrzcie na nowy temat w Polonijnych Rozmowach :-))).

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced