Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Zawsze wierzyłem że jest jakiś sposób
6/17/2008 1:57:58 PM

Miło mi zobaczyć pierwsze kroki polonijnej młodzieżowej grupy w Winnipegu.

Jestem przekonany że to jest właściwy czas. Coraz więcej młodszych i młodych ludzi pojawia się w polonijnych organizacjach.

Stworzenie organizacji o takim profilu powinno być bardzo atrakcyjne dla młodej Polonii.

Moje gratulacje za pomysł i życzę sukcesów.

My ze swojej strony, będziemy popierać jak tylko będziemy mogli.

Bogdan Fiedur

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0
RE: Zawsze wierzyłem że jest jakiś sposób
6/17/2008 2:07:29 PM

Bogdanie,

Dziekuje serdecznie za mile slowa i poparcie. Mysle ze nasza inicjatywa znajdzie wsrod mlodziezy polonijnej duze poparcie. Na to liczymy.

Moge juz zdradzic iz pierwszy z serii oferowanych warsztatow odbedzie sie w polowie sierpnia i bedzie to warsztat z dziedziny wioslarstwa. Wiecej informacji wkrotce w polonijnych mediach.

+0
6/17/2008 10:44:03 PM

Super!  Fajny pomysl... .  Planujecie kajakarstwo czy bardziej canoe?

+0
6/18/2008 9:27:01 AM

Ten pierwszy warsztat bedzie z wioslarstwa. Pomysl jest zeby uzyc do tego "Dragon Boats" a to dlatego ze latwiej jest w ten sposob pracowac z wieksza grupa. Jesli bedziemy mieli 40-tu chetnych to latwiej bedzie to zorganizowac uzywajac dwoch dragon boats niz 20 kajakow. Napewno w przyszlosci bedziemy robic cos z kajakami i canoe.

Ale szczegoly musze jeszcze opracowac ze sponsorem naszego warsztatu.

+0
6/18/2008 9:38:18 AM

Artur, kiedys podales wspanialy pomysl na forum mlodziezowym z KPK. Mam nadzieje ze nadal jestes tym zainteresowany bo chcialbym twoj pomysl zrealizowac moze na jesien albo nawet zima.

Chodzi mi tutaj o zrobienie festiwalu "Mini Opole". Chcialbys sie tego podjac? Mozna by to zorganizowac pod plaszczykiem nowego klubu PKSR wspolnie z KPK i SPK i kto kolwiek by jeszcze chcial sie przylaczyc. Moze PolishWinnipeg.com i Radio Polonia by rowniez pomogli?

Jest pomysl aby zrobic polonijny piknik na Whiteshell chyba we wrzesniu. Mozna by wtedy sprobowac. Festiwal Mini Opole "Pod Chmurka" w plenerze. Mogloby byc ciekawie.

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced