Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Zawsze wierzyłem że jest jakiś sposób
6/18/2008 2:43:37 PM

Quote:

Super!  Fajny pomysl... .  Planujecie kajakarstwo czy bardziej canoe?

Artur, bylbys zainteresowany wziac udzial w tych warsztatach wioslarskich z Harcerzami?

+0
6/18/2008 3:39:21 PM

O tak ten festiwal to świetny pomysł ja chetnie pomoge w organizacji. Z dziecmi i mlodzieza bede miala kontakt dopiero w nowym roku szkolnym i nie wiem czy zdarzymy przygotowac sie na taki festiwal we wrzesniu. Pozniej to juz nie uda sie tego zrobic pod chmorka bo bedzie zimno. Czy myslice by to byly zespoly instrumentalno wokalne czy moglby byc to taki polplejbek?

+0
6/18/2008 4:03:47 PM

Jolu, uwazam ze ten festiwal "mini Opole" to moze byc co tylko sie da. Nie musi to byc koniecznie festiwal piosenki, chociaz chyba taki byl pierwotny pomysl. Mozna zrobic mieszanke spiewu, muzyki czy nawet kabareciarzy i magikow. To moze byc nawet pokaz taletow z roznych branzy.

Piosenki moga byc "na zywo" albo "karaoke" albo jak kto woli.

Pomysl festiwalu wydaje mi sie dobry wiec chcialbym to zrealizowac. Mozna nawet zima w jakies sali, ale pomyslalem sobie ze na tym pikniku mozna by dodac troche atrakcji.

+0
6/18/2008 7:40:07 PM

Mi sie wydaje, ze jednak w miescie by bylo latwiej.  Ale oczywiscie w Whiteshell by bylo super - tak nad jeziorem.  W miescie mozna by to zrobic na przyklad w Sokole Nr. 2 albo w klubie Jacka Jedrzejewskiego.  Chetnie pomoge, ale niestety nie pisze sie na glownego organizatora :-).  Jak by bylo jakies zebranie na ten temat dajcie mi znac.

+0
6/18/2008 7:44:59 PM

Quote:

Quote:

Super!  Fajny pomysl... .  Planujecie kajakarstwo czy bardziej canoe?

Artur, bylbys zainteresowany wziac udzial w tych warsztatach wioslarskich z Harcerzami?

W tej chwili nastepuja zmiany w Harcerstwie.  Tak wiec pomysl przekaze "radzie hufca"  .

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced