Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Automobil klub
8/25/2008 11:14:10 AM

Niestety nie bylem :-(((.  Orginalnie chcialem sie wybrac nad Muszelke.  Potem przyszla kontuzja a oprocz tego Pawel Suszka mial wystep w jednym z klubow w sobote.  Ale mala dwu osobowa reprezentacja pojechala :-))).  Postaram sie dowiedziec jak poszlo.

P.S. Jak bylo nad Muszelka? No i jak wioslowanie poszlo?

+0
8/25/2008 11:20:44 AM

Ok... Tu sa rezultaty:

http://www.rally-america.com/event.OF...

...wyglada na to ze Piotr Wiktorczyk z Chicago byl czwarty :-).

+0
8/27/2008 12:19:17 AM

Quote:

Mozna zamiast organizacij rajdu przygotowac zaloge albo zespol na inne rajdy?  Na pewno jest to latwiejsze niz organizacja calego rajdu. A duzo zabawy przy tym by bylo...

Artur, dobry pomysl. Mozna byloby sie troche wiecej tym zainteresowac. Czy twoj tato ma jakis kontakt z jakims klubem albo zalogami z Winnipegu ktorym moznaby bylo pomagac? A moze ty myslales o zalozeniu jakiejs zalogi na rajd? Wiadomo ze do tego potrzebny jest samochod.

Rozwinmy tutaj ta dyskusje moze jeszcze ktos sie zainteresuje.

+0
8/27/2008 1:22:05 AM

Na razie to mam wrazenie ze na calym forum znowu zostalismy sami :-))). Jak bylo nad Muszelka?  Pogadam z Tatem. Zdaje mi sie ze on ma zaczep na jakies zalogi w miescie.  Tylko ze nie jestem pewny czy te zalogi sa z polski :-). Oprocz tego tato ma ciagle kontakt z Jurkiem Jasinowskim (ktory chyba byl na rajdzie).  Zdaje sie ze najlepiej w koncu by bylo zrobic jakies male zebranko...

+0
8/27/2008 6:17:58 PM

Artur, to czy zalogi sa polskie czy nie to nie ma zadnego znaczenia. Chodzi mi o to czy moznabyloby nawiazac kontakt z jakas zaloga z Winnipegu. Mozna byloby wtedy stworzyc grupe zainteresowana rajdami i takiej zalodze pomagac w przygotowaniach. Cokolwiek by to nie bylo. Co mogloby byc interesujace to dowiedziec sie gdzie i w jaki sposob taka zaloga trenuje. Napewno bylby to fajny widok popatrzec na trening.

Jesli chodzi o piknik polonijny na Whiteshell to jutro w biuletynie Bogdana ukaze sie artykul i zdjecia. Niestety nie zdarzylem zrobic artykulu o Warsztatach Wioslarskich bo nie mam teraz czasu. Postaram sie zrobic do nastepnego wydania. Napewno wrzuce tutaj zdjecia pod galreria Polonijnego Klubu Sportowo-Rekreacyjnego.

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced