Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Polskie obozy koncentracyjne
8/28/2008 10:51:49 AM

Ostatnio otrzymałem taki list.

Panie Bogdanie,

Gratuluje pięknego portalu internetowego jaki przypadkiem odkryłem. Przypadkowo tez przeczytałem w Waszej gazecie artykuł który zawiera sformułowanie "Polish concentration camp". Napisałem do redakcji ale nie wiem czy cos uczynią bo nie mieszkam w Winnipeg.

Załącznik jest kopia początku artykułu na którym zakreśliłem to co mnie boli.

Pozdrawiam bardzo serdecznie. Szczęść Boże.

Andrzej Strzelczyk

Proszę o komentarze. Co my jako Polonia możemy zrobić w tym temacie?

Bogdan Fiedur

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0
RE: Polskie obozy koncentracyjne
8/29/2008 8:42:59 PM

Czesc Bogdan,

Witam wszystkich obecnych,

Kwestia "polskich obozow koncentracyjnych " i podobne bzdury jak Jedwabne, Kielce, czy szal w jaki wpadal rabin Weiss z Nowego Jorku (o ile dobrze pamietam nazwisko) na widok krzyzy w Oswiecimiu to wszystko zaplanowana akcja Zydow aby..."upokorzyc Polske na arenie miedzynarodowej" do czasu az Polska nie zaplaci Zydom haraczu w postaci 65mld USD za rzekome posiadlosci Zydow ktorzy zgineli w czasie wojny. Swiatowy Kongres Zydowski, bo to on sie domaga haraczu, nie ma na to zadnych dokumentow, a sume wymyslili tak z glowy. Jak wielka to jest suma niech swiadczy fakt, ze jest ona porownywalna z rocznym budzetem panstwa polskiego.

Zydowskie roszczenia w stosunku do Polski pojawily sie po raz pierwszy juz w latach 90tych, kiedy to Polska ubiegala sie o czlonkowstwo w NATO i co ? i wtedy Polska zrobila pierwszy krok a raczej blad i oddala Zydom posiadlosci gmin zydowskich w przedwojennej Polsce. Jedna czy nawet kilka takich posiadlosci dostalo sie nawet w rece jakiejs gminie z Nowego Jorku ( o zgrozo!!! ). Zachecony tym latwym lupem Swiatowy Kongres Zydowski pomyslal: a dlaczego by nie wyludzic jeszcze wiecej od Polski. No i zdarzyla sie nowa okazja. Polska nie wiedziec dlaczego starala sie ( teraz juz podpisala umowe )o tarcze antyrakietowa w USA przeciwko Iranowi ( ha, ha ). Zydzi (SKZ) natychmiast wystapili z zadaniami lapowki w wysokosci 65mld USD od Polski, mimo ze ta tarcza antyrakietowa ma przede wszystkim chronic wschodnie wybrzeze Stanow Zjednoczonych, a Polsce to ona moze tylko zaszkodzic.Wydaje mi sie ze gdzies czytalam, ale nie jestem pewna, ze te lapowke nawet zatwierdzila Izba Reprezentantow USA. Jesli tak by bylo w istocie to jest to warunek USA ( juz nie tylko SKZ ) do zainstalowania tej nieszczesnej tarczy w Polsce. Negocjacje w sprawie lapowki prowadzil juz rzad Marcinkiewicza, Belki, a teraz Tuska i kazdy z tych premierow obiecywal, ze "odpowiednia ustawa w tej sprawie przejdzie przez Sejm jeszcze w tym roku". Ustawa potrzebna jest po to aby nadac pozory legalnosci tej idiotycznej sytuacji. Ciag dalszy w nastepnym emailu, bo tu sie nie miesci.

+0
8/29/2008 9:31:09 PM

Ciag dalszy...

Co Polska powinna zrobic to nie przejmowac sie oszczerstwami na arenie miedzynarodowej, bo nikt kto ma troche oleju w glowie w te oszczerstwa nie wierzy, a wystapic do Swiatowego Kongresu Zydowskiego z zadaniem zaplacenia Polsce odszkodowan za przesladowanie, torturowanie, mordowanie, skazywanie niewinnych Polakow przez Zydow z Urzedu Bezpieczenstwa, MSW, rzadu , sadow, itd w okresie Komuny, o latach wczesniejszych kiedy to Zydzi kolaborowali z okupantami Polski przeciwko Polakom juz nie wspomne. Suma odszkodowan powinna znacznie przekroczyc owe 65mld USD. Zydzi rozumieja tylko mowe pieniadza i tylko taki dialog nalezy z nimi podjac. Przy okazji swiat sie dowie nieco o Zydach zza "zelaznej kurtyny", a partykularnie do czego byli zdolni "Holocaust survivors" wiec moze ten "Holocaust Industry" sie skonczy. Ja bym poszla jeszcze dalej z zadaniami odszkodowan. Nie tak dawno banki szwajcarskie wyplacily Zydom pieniadze rzekomo zdeponowane przez ofiary Hitlera, glownie z Polski. Jesli te pieniadze pochodzily z Polski to znaczy, ze Ci biedni pomordowani nie zaplacili od nich podatkow panstwu polskiemu, wobec tego one Polsce sie naleza. Nie pamietam jaka to byla suma, ale dosyc znaczna. 

Czas najwyzszy, azeby historia miala swoja kontynuacje, a nie konczyla sie na niemieckich obozach koncentracyjnych o ktorych zreszta juz od dawna  nic nie slychac ( zastapily je obozy polskie), poniewaz Niemcy wyplacili Zydom do tej pory ponad 100 mld marek i placa nadal. To jeszcze jeden dowod na to, ze Zydzi rozumieja tylko jezyk pieniadza. Ja sama w jakims emailu zamiast Niemcy uzylam slowa Nazi, a potem sie zlapalam na tym, ze to przeciez jezyk zachodnich mediow. Dlatego juz nie czytam gazet.

Pozdrowienia,

Krystyna

+0
8/30/2008 10:04:11 AM

To jeszcze raz ja: Witam wszystkich,

Na stronie autorskiej Stanislawa Michalkiewicza jest apel w sprawie roszczen zydowskich. Cala Polska powinna sie pod tym apelem podpisac i wyslac go do swojego posla na Sejm.

Pozdrowienia,

Krystyna

+0
8/30/2008 10:58:01 AM

Czść Krystyna,

Dzięki za twój udział w dyskusji.
To bardzo ciekawe opinie aczkolwiek nieco kontrowersyjne.

Nie jestem pewien jednak czy wydarzenia ostatniej dekady mają wpływ na termin "Polish concentration camps". Ten termin jest już znany od dawna i przypuszczam że nie był wynikiem konkretnej polityki żadnego z narodów a raczej jednostki albo publikacji.

Ciekaw jestem kto pierwszy użył takiego sformułowania.

Jak się dowiedziałem podobne publikacje ukazywały się w Anglii, USA i Kanadzie.
Wygląda na to że głównie w prasie angielskojęzycznej.

Chciałbym dojść do źródła i odnaleźć pierwszą taką wzmiankę. To mogło by wyjaśnić jakie były powody i cele tej osoby/grupy/publikacji.

Bogdan Fiedur

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced