Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Miron W

23
7583 Posts
7583
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Św,Andrzej Bobola patronuje Polsce
7/18/2010 5:04:37 PM
Quote:
Quote:

A myślałem ,że święty Wojciech jest patronem Polski?

Kim jest owy Bobola? Też nie wierzę,że znasz kult tych wszystkich ,o których piszesz...kopiujesz co leci, a potem same głupotki i bzdurki ,jak choćby ta ,którą "znalazła" Gabriela.

Lepiej byś poprowadziła rekolekcje na link polonii...haha

rzucam temat: czy istnienie zła,zaprzecza istnieniu Boga ?

Pewnie mój wpis usuniesz, powołasz się na swoje nerwy,które drażnie, a prawda jest taka,ze nie masz nic do powiedzienia...ale może znajdziesz coś w necie ?Postaraj się Czarnowłosa :-)

Brydzi nie usunie poniewaz zacytowalam,a jesli ma napiete nerwy propnuje ,aby sie zglosila do Joanny o porade, choc to bedzie trune bo Brydzi zrobila z Joanny jawnogrzesznice .Po za tym rzuciles dobry temat.

Moje wpis juz usunęła ta owa czarnowłosa Anielica, o lekko starganych nerwach i złym nastawieniu do chłopów ....Nie mozemy jednak wymagać od niej poświęceń, jezeli Joanna ją onieśmiela i nawet drewniany kołek czy ząbek czasnku Brygidce nie pomaga... ups :-)dalej nie mówię nawet ... ale rekolekcje chętnie zaliczę , zróbmy listę obecności, by mogła Brygida zobaczyć ile będzie miała chętnych do rozmowy ...

wredny ja - włóczykij !
+0
Miron W

23
7583 Posts
7583
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
7/18/2010 5:05:56 PM

lista zainteresowanych udziałem w rekolekcjach u Brygidy .

temat: czy istnienie zła,zaprzecza istnieniu Boga ?

Chętni :

1. Miron

wredny ja - włóczykij !
+0
7/18/2010 5:34:01 PM
Quote:

lista zainteresowanych udziałem w rekolekcjach u Brygidy .

temat: czy istnienie zła,zaprzecza istnieniu Boga ?

Chętni :

1. Miron

2.Gabriela
+0
Miron W

23
7583 Posts
7583
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
7/18/2010 5:49:48 PM

Święci zostali świetymi bo dobrze ukryli to co mieli na sumieniu:-)... ważne ,że jesteś, będę puszczał oko z daleka, a swoją drogą jak to wyczułaś Kobieto, że my oboje tu pasujemy jak pięść do oka...ale tłum robić trzeba i swoje tezy na temat zła wypowiedzieć, ...jak dobry rekolekcjonista , będący narzędziem w rękach Pana Boga, to sobie z każdym złem poradzi... jak myślisz, Gabrielo, czy Brygida się odważy ?

wredny ja - włóczykij !
+0
Klaudia Sara

49
3135 Posts
3135
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
7/18/2010 7:42:12 PM
Quote:
Brygido Ty znasz tyle swietych,a ja ani jednego.....masz tam jakies chody chyba , to prosze zalatw mi jakiegos swietego no wiesz tego co pomoglby mi malo pracowac,a duzo zarobic.....no tylko niech ci zle mysli do glowki nie przychodza,bo zas bedziesz musiala isc do spowiedzi.

Nie będę odpowiadać,na te bzdurne posty...bo tylko bezcześcicie/sz to forum,takimi hasłami-insynuacjami..co do rekolekcji się zastanowię...jednak ostrzegam,...będę usuwać lubieżne i obrażające świętych czy Boga insynuacje z waszej strony.....Nie nauczono was szacunku do świętości....moze lepiej zadać pytanie...czy w ogóle wiecie co to jest świętość....Niektórym ludziom trudno uwierzyć w świętość innych,ale wiadomo tu kłania się ocena wg..siebie...jednak uwierzcie święci byli,są i będą ...a Wasza wiara czy niewiara tego nie zmieni ...a chwały im nie odejmiecie ani Bogu swoimi gadkami..pewnie tylko będą na was patrzeć..z góry... z politowaniem i miłosierdziem...
>>>>
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced