Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Św,Andrzej Bobola patronuje Polsce
7/18/2010 7:57:25 PM
Quote:
Quote:
Brygido Ty znasz tyle swietych,a ja ani jednego.....masz tam jakies chody chyba , to prosze zalatw mi jakiegos swietego no wiesz tego co pomoglby mi malo pracowac,a duzo zarobic.....no tylko niech ci zle mysli do glowki nie przychodza,bo zas bedziesz musiala isc do spowiedzi.

Nie będę odpowiadać,na te bzdurne posty...bo tylko bezcześcicie/sz to forum,takimi hasłami-insynuacjami..co do rekolekcji się zastanowię...jednak ostrzegam,...będę usuwać lubieżne i obrażające świętych czy Boga insynuacje z waszej strony.....

Wiec przestan pisac bzdury i jak najbardziej sie zastanow nad tym......ostrzegam cie ja ...bo nikogo sie nie obraza ani Boga ,ani swietych...raczej mam wrazenie,ze kazdy kto ma odmienne zdanie to cie obraza....wiem,wiem ,ze prawda bywa bolesna,wiec skoro tego nie chcesz to siedz sobie na swoich forach i pisz ile chcesz,nie czepiaj sie innych,jak juz pisalam nie kazdy ma ochote isc z butami do nieba,nie kazdy ma predyspozycje na swietego

+0
Klaudia Sara

49
3135 Posts
3135
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
7/19/2010 10:21:33 AM
Quote:
Quote:
Quote:
Brygido Ty znasz tyle swietych,a ja ani jednego.....masz tam jakies chody chyba , to prosze zalatw mi jakiegos swietego no wiesz tego co pomoglby mi malo pracowac,a duzo zarobic.....no tylko niech ci zle mysli do glowki nie przychodza,bo zas bedziesz musiala isc do spowiedzi.

Nie będę odpowiadać,na te bzdurne posty...bo tylko bezcześcicie/sz to forum,takimi hasłami-insynuacjami..co do rekolekcji się zastanowię...jednak ostrzegam,...będę usuwać lubieżne i obrażające świętych czy Boga insynuacje z waszej strony.....

Wiec przestan pisac bzdury i jak najbardziej sie zastanow nad tym......ostrzegam cie ja ...bo nikogo sie nie obraza ani Boga ,ani swietych...raczej mam wrazenie,ze kazdy kto ma odmienne zdanie to cie obraza....wiem,wiem ,ze prawda bywa bolesna,wiec skoro tego nie chcesz to siedz sobie na swoich forach i pisz ile chcesz,nie czepiaj sie innych,jak juz pisalam nie kazdy ma ochote isc z butami do nieba,nie kazdy ma predyspozycje na swietego

Tak ...ja jestem despotyczna..może trochę....no popatrz...,nawet ja nie jestem idealna ,,,szok....ale w dobrej sprawie..nie sądzisz..Jednak wydaje mi się,że są duzo gorsi despoci,chocby na tym forum...wystarczy podać chocby inicjały takiego E.D..,itd...który nie rozumie po polsku słowa STOP,KONIEC...i podobnych...to jest dopiero despotyzm,ale w jakiej sprawie?...zdobycia własnych zachcianek...jakże szlachetny cel....A co do predyspozycji na świetęgo drogi kolego..to kazdy je ma ...przeczytaj sobie zyciorys świętego Augustyna...jednego z najwiekszych grzeszników jaki chodził po tej ziemi....ale co...miał matkę,która modliła się za niego ładne,długie lata...i co się stało...Augustynek stał się doktorem Kościoła i świętym...więc.....A co do czci.....czytaj uważnie moje teksty drogi kolego,,,nalezy się ona gł..Bogu,a świętym nalezy się szacunek...
>>>>
+0
Klaudia Sara

49
3135 Posts
3135
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
7/19/2010 11:24:03 AM
Kasiu K.dziękuję za wypowiedź....chodź muszę przyznać,że wogóle się z Tobą nie zgadzam...pozdrawiam i zapraszam na fora b.miłego pana E.d....jeżeli moje Cię tak biją po oczach...a może poczytaj od czasu do czasu i moje...pozdrawiam...
>>>>
+0
Klaudia Sara

49
3135 Posts
3135
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
7/19/2010 11:57:48 AM
Droga Gabrielo...znów Cię serdecznie witam....aczkolwiek,mogłabyś już tylko czytać...byłabym wdzięczna...bo jesteś przepełniona gniewem i złymi emocjami...widzę wyraźnie,że Bóg itp..to dla Ciebie jednak trudny temat....Bóg Cię jednak nigdy nie opóści,nawet jak będziesz taka jaka jesteś...:On kocha wszystkich....czego nie można powiedzieć o nas zwykłych ludziach...ale cóż cały czas się możemy nawracać...powstając z upadków...Bóg z Tobą.....
>>>>
+0
Miron W

23
7583 Posts
7583
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
7/19/2010 12:47:20 PM

Quote:
Droga Gabrielo...znów Cię serdecznie witam....aczkolwiek,mogłabyś już tylko czytać...byłabym wdzięczna...bo jesteś przepełniona gniewem i złymi emocjami...widzę wyraźnie,że Bóg itp..to dla Ciebie jednak trudny temat....Bóg Cię jednak nigdy nie opóści,nawet jak będziesz taka jaka jesteś...:On kocha wszystkich....czego nie można powiedzieć o nas zwykłych ludziach...ale cóż cały czas się możemy nawracać...powstając z upadków...Bóg z Tobą.....

Ja święty nie jestem, w sumienie wierzę,choć czasami świadomie go zagłuszam...ale Droga Brygido, znawczyni świętości róznej , autorytecie Ty mój w sprawach wyzszych i najwyzszych wartości tego podłego świata, co Ty piszesz? Zestawienie Boga z itp... niedopuszczalne nawet w moim odczuciu świętości.Powiedz mi o Czarnowłosa , co moze być zestawione z najwyzszą wartością Boga co jemu podobne ?Jak mozesz koło osoby Boga napisać itp ?Czym czy kim owo ITP. chcesz zastąpić? Bozkami , mamoną ? Bzdury Piszesz Waćpanno. Nikt z nas na ziemi nie jest godzien tego by czuć się lepszym od innych.Ale kazdy wierzy w dobro i zło.Poczytaj tę Biblię, albo Koran choćby .... jakieś autorytety by się przydały... Nie buduj swej wiedzy na porównywaniu swych cnót z cnotami świętych .Kazdy święty był zwykłym człowiekiem . Znam kilku którzy mnie fascynują ,a ich biografie są fenomenalne.A wiesz co najpiękniejsze w ich osobach ...,ze były skromne .

Prowadzisz forum o duszy i o emocjach ...zadbaj o poziom jako gospodyni i przyjmij słowo krytyki, jak i inny punkt widzenia .Pozdrawiam .

wredny ja - włóczykij !
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced