Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Link na strone miesiecznika RzeczPospolita KULTURA
12/16/2008 6:21:42 PM
RzeczPospolita KULTURALNA
+0
RE: Link na strone miesiecznika RzeczPospolita KULTURA
12/17/2008 10:22:10 AM

Co za link. Powiedz więcej o co chodzi.

Bogdan

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0
1/27/2009 10:44:44 PM

Dzięki za link, przynajmniej dotyczy kultury. Jestem rozczarowana, wchodzę na forum ;sztuka... i jakie tematy i wątki widzę...totalnie nie dotyczące sztuki czy kultury. Zastanawiam się czy ktoś to kontroluje, moderuje?Czy tak niski poziom tego portalu?

Nie obrażajac ciebie, bo widzę,że jesteś aktywny i się starasz coś zainicjować.

Pozdrawiam!

+0
1/27/2009 11:02:24 PM

Cześć Jadwiga,

Dzięki za upomnienie.
Masz rację sporo wątków znajdujących się tutaj były niezwiązane z tematem grupy.

Usunęliśmy je albo przenieśliśmy do właściwych grup.

Portal nasz zaczął oficjalną działalność niespełna 3 miesiące temu i obecnie jesteśmy w trakcie organizowania forów.

Właściwie wczoraj  ogłosiliśmy pozycję moderatora forów na naszej stronie i w ciągu tego tego tygodnia, być może następnego będziemy mogli kogoś zatrudnić na stałe.

Mamy około 30 chętnych na tą pozycję.

Bogdan Fiedur

Linkpolonia.com

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0
1/28/2009 12:05:25 AM

Witam!

Dziękuję za szybką reakcję i szczerą odpowiedź.. Teraz rozumiem skąd ten bałagan. Początki zazwyczaj bywają trudne.

Ja nie mam doświadczenia w pracy na blogach, ale robiłam korekty i adiustacje w tutejszych lokalnych gazetach. Myślę, że jutro napiszę moje CV z nadzieją, że uda mi się robić to , co lubię robić.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Jadwiga Boczar

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced