Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Link na strone miesiecznika RzeczPospolita KULTURA
1/28/2009 1:09:07 AM

Zapraszam,

Proszę przysłać swoje CV na adres job@linkpolonia.com

Bogdna Fiedur

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0
1/29/2009 6:04:58 PM
Witam jestem nowa i po tym co przeczytałam mam nadzieję za temat sztuki a może i kultry bedzie ciekawy Pozdrawiam
www.zaiprzeciw.prv.pl
+0
1/29/2009 8:30:02 PM

Cześć Lucyno!

Ja też jestem tutaj nowa. Od 26 stycznia na portalu. Szukam i szukam ciekawych tematów, dyskusji do których mogę się przyłączyć. Dzisiaj pojawiło się nowe forum na temat sztuki, zajrzyj.

A może warto samemu zacząć coś robić, poryszać nurtujące tematy, niż czekać aż portal rozwinie się w "agencję towarzyską". Do tej pory jak obserwuję ma to największe zainteresowanie...

+0
1/29/2009 8:44:43 PM

Drogie Panie,

Tutaj zostały zapoczątkowane nowe dyskusje kulturalne prowadzone przez  Panią Barbarę Hanff.

Jesteśmy jak najbardziej zainteresowani różnorodną tematyką dyskusuji na naszym portalu.

Zapraszam.

Chociaż obecnie wielu użytkowników znajduje się tutaj w celach towarzyskich, każdy z nich zajmuje się czymś na co dzień co nadaje się na głębszą dyskusję.

Drogie Panie mają okazję być prekursorami kulturalnych dyskusji na tym portalu.

Jeśli zawiążą się ciekwae dyskusje na tematy kulturalne, będziemy je promować w internecie i przyciągać szerszy krąg zainteresowanych.

Jestem ciekaw co Panie myślą na temat filmu "Opór".

Bogdan Fiedur

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0
1/29/2009 9:02:57 PM

Witam!!!

Właśnie forum utworzone przez panią Hanff miałam na myśli , proponując p. Lucynie zajrzenie na nowe tematy w kategorji ; sztuka.

Niestety, na temat filmu "Opór" nie mogę się wypowiedzieć. Czytałam recenzje, jednak póki nie zobaczę nie wezmę udziału w dyskusji.

Pozdrawiam.

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced