Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Halloween
11/8/2011 10:38:36 PM
Quote:

Quote:
No witam :)
Pisząc na ten temat, szukając informacji, poznaję kulturę, nie tak? Brak mi jednak informacji od ludzi którzy czekają na to święto, aktywnie w nim uczestniczą ... brak mi właśnie takiej wiedzy.
Jak uczestniczysz aktywnie w tym święcie ... może napiszesz jak to jest?

Nie bede pisal, nie biore w tym aktywnego udzialu. Wiem tylko tyle, ze kosciol katolicki w Canadzie nie uznaje i proponuje dzieciom i rodzicom inne zabawy, nie zwiazane z tym swietem. Taka mala anomalia i juz.

Rozumiem. Wiesz, ja bym chciała zrozumieć to święto... tylko zrozumieć.
Ja sobie mogę dynię kupić ... powycinać w niej co tam trzeba, zgodnie z instrukcją, ale ... dla mnie to będzie dalej tylko dynia, trochę ponacinana. Mogę się przebrać, ale nie bede wiedziała dlaczego ... to nie tak, jak z przebieraniem np. w karnawale.
Dlatego ... proszę wszystkich co znają to święto i czuja "tego ducha" ... napiszcie .. niech to nie będzie moja nauka jazdy na nartach ... bez śniegu i ... bez nart!

+0
Anna Wilk

20
2059 Posts
2059
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
11/11/2011 6:25:01 PM
Quote:
Quote:

Quote:
No witam :)
Pisząc na ten temat, szukając informacji, poznaję kulturę, nie tak? Brak mi jednak informacji od ludzi którzy czekają na to święto, aktywnie w nim uczestniczą ... brak mi właśnie takiej wiedzy.
Jak uczestniczysz aktywnie w tym święcie ... może napiszesz jak to jest?

Nie bede pisal, nie biore w tym aktywnego udzialu. Wiem tylko tyle, ze kosciol katolicki w Canadzie nie uznaje i proponuje dzieciom i rodzicom inne zabawy, nie zwiazane z tym swietem. Taka mala anomalia i juz.

Rozumiem. Wiesz, ja bym chciała zrozumieć to święto... tylko zrozumieć.
Ja sobie mogę dynię kupić ... powycinać w niej co tam trzeba, zgodnie z instrukcją, ale ... dla mnie to będzie dalej tylko dynia, trochę ponacinana. Mogę się przebrać, ale nie bede wiedziała dlaczego ... to nie tak, jak z przebieraniem np. w karnawale.
Dlatego ... proszę wszystkich co znają to święto i czuja "tego ducha" ... napiszcie .. niech to nie będzie moja nauka jazdy na nartach ... bez śniegu i ... bez nart!

Witam Was ... zwłaszcza bardzo serdecznie witam Jędrka, bo chyba pierwszy raz w moich progach się pojawił.
Ja też bym chciała zaapelować tak jak Basia, obchodzicie Halloween to napiszcie jak to właściwie jest.
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
10/31/2012 8:20:10 PM
Z pozdrowieniami dla Gospodyni i bywalców tego forum w Dzień Halloween :)

+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
10/31/2012 9:17:42 PM
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced