Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
This thread is locked.
Wojtek Loss

5
18 Posts
18
Invite Me as a Friend
po co mam mowic prawde! jak lepiej okłamac , prawda moze.....
1/11/2011 2:50:09 AM
Polak jak sie pomyli to prawde powie03:45:58przykro mi to stwierdzic ale kłamczuchy jestesmy

picus:):)
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: po co mam mowic prawde! jak lepiej okłamac , prawda moze.....
1/11/2011 2:56:46 AM
Kłamstwo obciąża pamięć - wymusza zapamiętywanie informacji i osób w nie uwikłanych. Z drugiej strony zapewnić może podtrzymanie kontaktów społecznych (kłamstwo prospołeczne) oraz wymierny zysk ekonomiczny. A co z mówieniem prawdy? Ponoć, jeśli się go trzymamy, osiągamy sukces. Mówienie prawdy jest najprostszym rozwiązaniem, bo nie musimy pamiętać tego, co powiedzieliśmy. Zyskujemy w ten sposób zaufanie innych i możemy poświęcić energię na rozwiązywanie nowych problemów. Fajny temat, pozdrawiam ;))

+0
Miron W

23
7583 Posts
7583
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/11/2011 10:20:44 AM
No Jola rację masz, ale z drugiej strony Ada odpowiedziała mu i właściwie nic dodać nie ma co. Jest pytanie jest odpowiedź. Jedynie się pokusić można by było nad pytaniem skąd temat tak ubogo podany, pewnie z łgarstwa co właściciel na co dzień sam prezentuje.
wredny ja - włóczykij !
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/11/2011 5:51:49 PM
Cieszę się Wojtek, że założyłeś to forum :)
Temat jest rzeka, więc pewnie piszących też będzie wielu.
Ja powtórzę to co napisałam wczoraj ..
. Moim zdaniem kłamią ludzie, którzy żyją w strachu, którzy nie maja odwagi posługiwać się prawdą.
+0
Wojtek Loss

5
18 Posts
18
Invite Me as a Friend
1/11/2011 9:17:26 PM
Chwilczke moi drodzy,żeby moc sie wypowiedziec lub opisac trzeba najpierw poznac problem opisany jw.trzeba pozwolic opisac kazdemu swoj poglad na dany temat
a panie prosze o cierpliwosc zreszta kogo ja prosze o cierpliwisc i wyrozumialosc
picus:):)
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced