Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
This thread is locked.
Wojtek Loss

5
18 Posts
18
Invite Me as a Friend
RE: po co mam mowic prawde! jak lepiej okłamac , prawda moze.....
1/11/2011 9:20:46 PM
Bravo,bravo pełny profesjonalizm i zangazowanie jeszcze raz prosze brawa to jest postawa prawdziwego raczej prawdziwej serferki jak kto woli czaterki Ada dziekuje i zapraszam na mały poczestunek
picus:):)
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/11/2011 9:34:08 PM
Quote:
Bravo,bravo pełny profesjonalizm i zangazowanie jeszcze raz prosze brawa to jest postawa prawdziwego raczej prawdziwej serferki jak kto woli czaterki Ada dziekuje i zapraszam na mały poczestunek
Wojtek, temat jest w gruncie rzeczy poważny, nawet bardzo. Prawda jest taka, że wszyscy kłamią, choć nikt tego nie lubi. Przyjęło się mówić i większość się zgodzi z tym, że lepsza jest najgorsza prawda, niż najlepszego kłamstwo, ale ta postawa jest trudna! Dlaczego kłamiemy? Trywialnie mówiąc najczęściej wtedy gdy nie chcemy by prawda wyszła na jaw, zazwyczaj związane jest to o obawą jak zareaguje na to otoczenie, a właściwie osoba, czy osoby okłamane. Jeżeli komuś zdarza się kłamać dla zabawy, to już podlega to pod stany zaburzeniowe. Niestety często też kłamstwo jest środkiem manipulacyjnym, często dziś nadużywanym sposobem dochodzenia do posiadania, w ogólnym tego słowa znaczeniu. Często kłamstwa skrywają nasze prawdziwe uczucia, ale są też kłamstwa o dobrym emocjonalnym charakterze. Kto nie utwierdza dzieci w micie świętego mikołaja itp.
A za brawa dziękuję, co do profesjonalizmu, ha, ha fajnie zabrzmiało, ale zapewniam nie jestem profesjonalną łgarką. Ha, ha, już mama mi mówiła, że mam coś z Pinokia, tylko, że mi świecą się ponoć oczy jak szuleruję ;))
Ps. na marginesie, Jola ma trochę racji, że zacząłeś zbyt lakonicznie, a nawet lapidarnie jakoś, ale warto temat rozkręcić w moim odczuciu.
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/11/2011 10:50:23 PM
"Jam", w imię prawdy, ha, ha gotowa Ci pomóc Jolu ! ;)) A jak mówi Jedras, takich trzech jak nas dwie, to Wojtek może mieć już problem znaleźć. Wiem, do czego jesteśmy zdolne jak nam temat, w korzeń siądzie! To proste, że kłamie się zwyczajowo, by świat był bardziej kolorowy, by sobie atrakcyjności dodać! Ale masz rację poruszając sprawę tych większych kalibrów, nie takie infantylizmy, że ktoś się chwali ile to "panienek" zaliczył, gdzie w strukturach wyższych naprawdę kobiety są okłamywane, wykorzystywane i mobingowane. Również żywię nadzieję, że Wojtkowi nie chodzi tylko o temat kłamstwa pojmowanego przez pryzmat wizerunku Polaka, często pijaka i "udawacza" bo to krzywdzące dla wielu. Ale ile kłamstw w internecie, ile naciągnięć, ile malwersacji? Nie wspomnieć już o kłamstwach marketinowych na potrzeby wizerunku i reklamy! Długo, długo i bardzo konkretnie można polemizować.
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/12/2011 12:24:53 AM
Kłamstw ci u nas dostatek :)
Ale ... czy znacie jakieś usprawiedliwione kłamstwa? Takie co to powodują "mniejsze zło"?
+0
Miron W

23
7583 Posts
7583
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/12/2011 9:49:11 AM
No Wojtek, szczere, takie jak to po męsku- kumpelskie gratulacje! No, no nie ma co w tak szybkim tempie zebrałeś na Swoje forum Kobiecą Śmietankę LP. Ho, ho, ho Ada, Jola i Basia - nie wiesz co Cię czeka! Ale szacun wielki, uważaj jeno gdyż Ada, rozgryza wszystkie "umysły", i emocje Twoje pozna dość szybko jak w matrixie , Jola "prowokacyję" rzuca i za nerwa szarpie, a Baśka nie tylko zawsze znajdzie coś do dodania, ale zna ten link jak własne dziecko i z pewnością znajdzie nie jedno czym Cię "zastrzeli". Mów więc może Dziewczynom prawdę, lepiej na tym wyjdziesz! hahaha
wredny ja - włóczykij !
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced