Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
This thread is locked.
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: po co mam mowic prawde! jak lepiej okłamac , prawda moze.....
1/12/2011 3:11:42 PM
Quote:
No Wojtek, szczere, takie jak to po męsku- kumpelskie gratulacje! No, no nie ma co w tak szybkim tempie zebrałeś na Swoje forum Kobiecą Śmietankę LP. Ho, ho, ho Ada, Jola i Basia - nie wiesz co Cię czeka! Ale szacun wielki, uważaj jeno gdyż Ada, rozgryza wszystkie "umysły", i emocje Twoje pozna dość szybko jak w matrixie , Jola "prowokacyję" rzuca i za nerwa szarpie, a Baśka nie tylko zawsze znajdzie coś do dodania, ale zna ten link jak własne dziecko i z pewnością znajdzie nie jedno czym Cię "zastrzeli". Mów więc może Dziewczynom prawdę, lepiej na tym wyjdziesz! hahaha

Nie strasz kolegi Wojtka Admirale ;)
Mnie nie musi prawdy mówić ;) Niewinne ubarwiające życie kłamstewka wystarczą ;)

+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/12/2011 3:26:44 PM
Tam gdzie się Miron wypowie robi się merytorycznie i zabawnie ;)) Mi się podoba i mam nadzieję, że Wojtek zbroję przyodzieje, taką PRAWDZIWĄ, znaczy uargumentowaną w temacie ;))
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/12/2011 3:33:50 PM
Quote:
Tam gdzie się Miron wypowie robi się merytorycznie i zabawnie ;)) Mi się podoba i mam nadzieję, że Wojtek zbroję przyodzieje, taką PRAWDZIWĄ, znaczy uargumentowaną w temacie ;))

Wiesz Ada, od "zbroi" lepsza dla Wojtka tutaj byłaby "naga" prawda ;)

+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/12/2011 3:41:19 PM
Tylko, że owa naga prawda, jest w samym założeniu niby obnażająca, ale jednak dość pobieżna. Ja jakoś zwolenniczką "pogłębiania" jestem. Ta naga prawda to jakoś mi się kojarzy z cyklem w stylu : " chwile z życia", a to przecież samo życie bardziej intratne jest! Weryfikując korzyści płynące z ewentualnego oszustwa, zestawiając to z tym, a tamto z owym ( ha, ha) trzeba ocenić merytorycznie nie tyle swoje możliwości, co właśnie stan swojego nastawienia i empatii. Hm, a ponad to wiesz Facet w zbroi ;)) Byle nie w żelaznej masce, bo to już i fałsz i obłuda, nie tylko historyczna!
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/12/2011 3:54:12 PM
Karnawał mamy, więc nawet żelazną maskę da się zaakceptować ;)
Ja przyjmuję prawdę jako fakt, ot coś co się dokonało, czy dokonuje. Od ilości "świadków" tego faktu zależy interpretacja. Tu powstają rozbieżności, ubarwienia itd.
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced