Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
This thread is locked.
Daria ;)

41
3045 Posts
3045
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: po co mam mowic prawde! jak lepiej okłamac , prawda moze.....
1/12/2011 4:03:41 PM

Czasami kłamstewka są niewinne, a czasami nawet urocze ;))

- Powiedz, że mnie nie ma w domu - - Halo? Mama mówi, że jej nie ma

Z prawdziwą szczerością witam Wszystkich, włącznie z Właścicielem, na tym Forum!

;))
+0
Jolaa :)

18
541 Posts
541
Invite Me as a Friend
Top 50 Poster
1/14/2011 7:38:02 PM
Wojtku usunelam swoje posty,nic tu juz nie napisze... ktos zarzucil mi atak na Twoja osobe... Chcialam Ciebie subtelnie sprowokowac do szerszych wypowiedzi...pisalam o moich przemysleniach,komus to jednak przeszkadza...no coz pozostawiam czystą kartke...pozdrawiam
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/14/2011 10:41:58 PM
Quote:
Wojtku usunelam swoje posty,nic tu juz nie napisze... ktos zarzucil mi atak na Twoja osobe... Chcialam Ciebie subtelnie sprowokowac do szerszych wypowiedzi...pisalam o moich przemysleniach,komus to jednak przeszkadza...no coz pozostawiam czystą kartke...pozdrawiam
Szczerze mówiąc jestem zdziwiona, co się stało? Nie rozumiem kto mógłby mieć wpływ w tym zakresie na Ciebie Jolu, tym bardziej, że ta prowokacja miała naprawdę wyraz lekkiego pobudzenia i w moim odczuciu nam się udało ;)) Szkoda, bowiem temat jest jednym z najciekawszych, dających wiele sposobności do dyskusji właściwie, w każdej dziedzinie życia mamy bowiem do czynienia z kłamstwem. To jak to jest, usunęłaś za "kłamstwo" czy za "prawdę". Nie lubię takich sytuacji, tym bardziej, że towarzyszy mi uczucie, że "spaliłam" jako pierwsza Wojtkowi forum.
+0
Miron W

23
7583 Posts
7583
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/16/2011 8:53:45 AM
Tu nie ma co tłumaczyć. Napisałem jak widzę udział Joli w tym forum. Jak to na początku się wypowiedziała, że ze względu na podejście - lakoniczne, jak podała do tematu nie warto się wypowiadać i że szkoda Jej czasu! Tobie Ado zarzucając, że trwonisz swój pisząc u Wojtka o kłamstwie. Jak się Wojtek wypowiedział i Tobie brawa zabił, to wówczas Jola zaczęła swój czas poświęcać i u la la posty elaboraty dodawać! Swoją drogą, z szacunem wielkim, bo były one pełne prawdziwej i dobrej treści! Więc jakieś nieporozumienie i cosik nerwik szarpnął Jolci, bo niczego nie zarzucałem, tylko przykład dałem tego zachowania jak się to czasami nosek zadziera za wysoko! Czemu Jola usunęła, bo Jola nie lubi konfrontacji! Jak ktoś gdzieś o Niej napisze, to zaciera ślady, by reszta sobie nie mogła opinii wyrobić, w myśl zasady, że tylko Joli zdanie jest słuszne! Powiem więc, że to co tu Jola pisała nie podlega żądnej krytyce. Było widać sens, było widać logikę, znajomość argumentów! I absolutnie nie o to chodziło, żem Joli merytorykę skrytykował! Się szarpliśmy, na innym forum, choć od początku rozmowy zapewniałem, że nie o szarpnięcie chodzi! Odwołałbym Was do "pamiętnika gospodyni domowej" - to na forum Basi, ale nie wiem, na ile treść postów Jola już zmieniła - a robił to Jola, robi czyta się o poprawia po jakimś czasie na spokojnie, jak nerwy opadną, a i nie wiem czy usunięte nie zostało, powiedziałem, że już tam nie zaglądam! A jak ktoś coś usuwa, to albo się wstydzi tego co napisał, albo niewygodne dla niego, czyż nie? Może więc o laury tylko tutaj jednak chodziło, co ? Jaka jest PRAWDA ? a gdzie KŁAMSTWO leży, ktoś zechce pogadać? Bo Jola to właśnie tak się zachowuje kończy dyskusję, gdyby miała zająć w niej stanowisko broniącej się i pokazującej argumenty ku swojej obronie! Dopóki jest stroną wytykającą to czuje się świetnie i jest w tym świetna! Ludzie o takich cechach są często pożądani do trudnej roboty, trza umieć wytykać braki bez wytykania błędów! Ale ambicyje czasami zawodzą, no, no ,no !
wredny ja - włóczykij !
+0
Jolaa :)

18
541 Posts
541
Invite Me as a Friend
Top 50 Poster
1/17/2011 12:01:10 AM

Interpretujac "co mialam na mysli" nieprawidlowo odczytujesz moje intencje ,opierasz sie na niewlasciwych zrodlach, gdzies tam zaslyszanych a nie zweryfikowanych.Moja argumentacja jest zawsze rzeczowa! Moze przypomne troche linkowej historii dla tych co maja slaba pamiec... do "aborcji"!...

Okolo rok temu z mojej inicjatywy i za moja namowa pani X zalozyla dwa foruma, nie wazne jaki tytul....mimo nawalu wlasnej pracy choc na chwile,na godzinke ale codziennie, sukcesywnie rozwijalam owe foruma... wiekszosc zakladanych tematow byly mojego autorstwa ... konflikt interesów nastapil wowczas,kiedy "nasze foruma" pomimo ustalen wczesniejszych wystawila pani X do konkursu nie pytajac mnie o zdanie, czy sie zgadzam jako wspolautor pomyslu ! Moj wklad pracy i zaangazowanie byl niewspolmiernie wiekszy do wkladu X wiec wycofalam sie z tej wyrafinowanej "spolki", i ot co!...usunelam moje posty z wielka satysfakcja, no coz pani X mogla rozwinac skrzydla ,nabrac wiatru w zagle bez balastu /czyli mnie i co wyszlo? ano nic pozostal kobiecie o "dwoch twarzach" smak porazki , udala sie na banicje przedtem usuwajac slynne - infantylne dialogi z kaktusem... jak i pozniej kasujac cale foruma...puenta w czym jest mocna pani X ? w statystykach!

Moj temat o prowokatorach zawieral material zrodlowy/mialam autoryzacje art/reszta byla mojego autorstwa,wiadomo polemika do pobudzenia mysli. ....ale pytales dlaczego usunelam? bylam zablokowana ,nie moglam pisac,choc Ada i Brydzi mogly... Pilny wyjazd,mnostwo pracy, w sumie zapomnialam o linku ,odpoczywalam od kompa,ale kiedy wrocilam do Polandii,coz widze? ha ha ha...rozboj na moim watku,wlamanie w celu demolki...totalnie zasmiecony temat/ wiecie co jestem estetka...bez zalu.poszlo wszystko do splywu,ponadto mialam wiedze z priva,ze ogrodnik i tak wszystko pozamiata po sobie ,wiec moj watek niewatpliwie dwa tyg, pozniej i tak by splynal,podobnie jak watki Darii czy Ady:)

Moje posty na forumie Kocura poszly z postami wszystkich piszacych do kanalu a na decyzje samego Garfielda, nikt nie mial wplywu....Ada tez usuwala swoje posty na forum Tessy,na forum Kocura ..na forum Ediego i co? miala prawo,to jej decyzja Przypomne, ze mialam zablokowane wejscia na wspomnianych dwoch forach,wiec hallo? Mironie jakie celowe usuwanie postow? jakie zmienianie tresci? znowu plotkujesz za plecami ..o ile kobietom mozna to wybaczyc, to nie toleruje tej cechy u faceta ...bawidamkow odstrzelam na wstepie! Owszem zdarzylo mi kilka razy u Basi dopisanie cudzyslowia,ale to jest raczej estetyka ,ktora nie zmienia w zadnym wypadku meritum przekazu!

Miron! wlasciciel ma prawo i moze usuwac swoje watki lub cale fora,tak bylo i jest ze ludzie na portalu przychodza i odchodza, tworza dla "potomnych" lub kasuja wszystko na odchodne....jedni userzy pisza tworczo inni standardowo a jeszcze inni sa tylko czytelnikami...puenta ?...takie jest zycie i nie ma tu nic do rzeczy wizerunek!Wloczykiju!

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced