Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
This thread is locked.
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: po co mam mowic prawde! jak lepiej okłamac , prawda moze.....
1/17/2011 12:53:49 AM
Jesteśmy społecznością ludzi wolnych! Spotykamy się tutaj bez przymusu i bynajmniej nie pod jakimś pręgierzem! Ja ze swej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że z wypowiedzi Joli w temacie dotyczącej mojej osoby, to jest PRAWDĄ ( to tak nawiązując do tematu wątku). Wróciłam po jakimś czasie na lp, ale przed zlikwidowaniem konta, pewną liczbę postów, jak i same swoje konto usunęłam i absolutnie nic nie jest w stanie mnie sprowokować czy też wymusić bym powiedziała dlaczego to zrobiłam. W jakimś stopniu zadziałały prywatne uwarunkowania, w jakimś ochrona tego co tu wypracowałam ( jak się później okazało, co dowiedziałam się m.in. w prywatnych rozmowach z Jolą, że moje posty były przez jedną osobę skopiowane i "wklejane" na forum tej osoby; mogłabym przytoczyć imię tej osoby, ale po pierwsze jest to trudne bo jest wieloimienność, a po drugie to nieistotne! ). W każdym razie Moi Drodzy! ważne jest to co tu i teraz razem wypracowujemy, a przecież ja od wczoraj toczę na swoim "młodym" forum własnie z Mironem dyskusję na temat Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowej Wolności )) Zapraszam do przyłączenia!
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced