Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Dzoana K

398
15252 Posts
15252
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Wampiry
3/17/2011 3:50:32 PM

Quote:
Zagrożenie dla ludzi: w tradycji ludowej wampiry zawsze stanowiły śmiertelne zagrożenie dla ludzi, bowiem piły ich krew, co prowadziło do śmierci człowieka, bądź przemiany w wampira. Krew jest niezbędna do życia.

Oświadczam, ze te materiały które uzyłam, nie są z moich osobistych zrodeł, co się tyczy zdjęć, nie pochodzą one z mojego rodzinnego albumu !

zródło:http://elfiki.bloog.pl/kat,580535,index.html

:)
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/19/2011 6:13:36 PM
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/19/2011 6:20:52 PM

Historia pewnego wampira:D

Idac ulica widze Cie naga,
widze krew plynaca z twojej szyi
widze strach i ból w oczach
idziesz dalej,
nie zwracasz na mnie uwagi,
gdyz mrok zakrywa me cialo.
lzy plyna cichutko z twoich krysztalów,
serce bije coraz mocniej,
upadasz na chodnik zabrudzony,
krzyczysz do Boga o litosc,
krzyczysz do Diabla o spokój.
A ja spogladam na Ciebie zza habitu
i patrze na Twoja krew pulsujaca w zylach,
i patrze na twe nagie cialo.
Podchodze do Ciebie,
zaczynasz krzyczec.
próbujesz wstac,
i uciec daleko.
lecz sil Ci brak
i padasz po raz drugi,
schylam sie i patrze gleboko w Twoje oczy,
uciszam Cie i caluje od stóp do glowy.
po chwili wssysam sie w cialo,
drgnelas i przestalo.
Odchodze od Ciebie,
zostawiam na golym niebie.
Bo jestem, kim jestem,
czarnym odbiciem
taka ma rola i nie wstydze sie byc wampirem.
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/19/2011 6:24:32 PM
...Pierwszy podział wampiryzmu...

Wampiry psychiczne:

- energetyczne
Wampiry energetyczne mają ludzkie ciało fizyczne, różnice dzielące wampira i człowieka dotyczą przede wszystkim ciała astralnego. Ciało astralne psi-wampira jest niezdolne do samoistnej produkcji energii życiowej, bądź też nie produkuje jej w ilościach wystarczających do prawidłowego funkcjonowania. Istnieje także teoria mówiąca, iż ciało astralne psi-wampirów przecieka - nie potrafi utrzymać energii, wobec czego wampir odczuwa jej niedobór i zmuszony jest czerpać ją z innych źródeł (żywioły, rośliny, zwierzęta, i przede wszystkim ludzie; najsmaczniejsza jednak jest energia osób przebudzonych)

- emocjonalne (seksualne, przemocy)
Tego typu psychiczne wampiry wyciągają z innych ich życiową energię, ale korzystają z innych sposobów jej zdobywania i innych jej nośników: uczuć i emocji. Zdobywają energię za pomocą różnych technik manipulacyjnych i zachowań prowadzących przede wszystkim do uzależnienia kogoś od siebie, albo wręcz przeciwnie - poprzez wymaganie czyjejś ciągłej opieki nad sobą. Tworzy to silne związki, które wampiry wykorzystują do pożywiania się. Dla wampirów emocjonalnych nie ma znaczenia, jakie emocje wywołują, byle by były intensywne. Mimo tego, że niektóre toksyczne emocje wpływają na osoby obdarzone empatią niekorzystnie - wampiry emocjonalne potrafią zazwyczaj przetransformować je w czystą energię, która je zasili. Szczególnym rodzajem wampirów emocjonalnych są wampiry seksualne, czerpiące energię nie tylko z samego aktu seksualnego, ale przede wszystkim z towarzyszących mu emocji i doznań.
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/19/2011 6:31:28 PM
O to pozostałe podziały:

Normale:

Normale, to ludzie nie posiadający kontroli nad zmysłami astralnymi, lub nie mający tych zmysłów rozwiniętych. Większość ludzi to normale. W tym terminie nie ma nic obraźliwego. Po prostu stwierdza on, że ludzie ci są 'normalni' - zwyczajni.

Ludzie obudzeni:

Ludzie, których zmysły astralne zostały wyrwane z letargu nazywani są ludźmi obudzonymi. Ludzie ci, dzięki ćwiczeniom uzyskali mniejszą lub większą kontrolę nad swym ciałem astralnym. Większość wyczuwa energię, niektórzy się nią posługują w magii czy w leczeniu. Do tej kategorii zaliczyć można wiccan, szamanów, niektórych magów, joginów, bioenergoterapeutów, mistrzów reiki, adeptów tai chi, etc. Według niektórych ludzie obudzeni nie mogą absorbować energii. Okazuje się, że mogą. Różnica polega na tym, że nie muszą tego robić, a jeżeli robią - to jedynie dla przyjemności. Ich ciało astralne nie domaga się energii (produkuje jej dostateczną ilość). Jednym słowem, energia jest dla nich po prostu rodzajem używki.

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced