Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Nasza Ulubiona Poetka - Barbara Kielak
6/1/2011 1:16:15 AM
Bardzo dziękuję Marylka :)

+0
Miron W

23
7583 Posts
7583
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
6/1/2011 5:05:51 PM
Quote:

Oto ksiązka którą polecam.... z pieknymi wierszami naszej kolezanki Basi Kielak..... W wierszach jest :przekazana ....miłość , tęsknota , nadzieja ... Pomimo,ze słowa pisane są wierszem kazdy z łatwością zrozumie co ten wiersz mówi.,co te słowa chcą nam powiedzieć........... Polecam tę ksiązkę ,"Zauroczenie "z całą świadomością naprawde warto ją przeczytać ,potrafią te wiersze przemówić do serca ..Zyczę POETCE Basi samych Sukcesów w następnych wydanych ksiązkach.))..

w moim mieście promuję ksiązkę kolezanki Basi K.

To jest ta ksiązka " Zauroczenie "i moje miasto..
A gdzie autorka, co uciekła z kadru, czy jak?
wredny ja - włóczykij !
+0
Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
6/3/2011 4:50:30 PM
Quote:
Quote:

Oto ksiązka którą polecam.... z pieknymi wierszami naszej kolezanki Basi Kielak..... W wierszach jest :przekazana ....miłość , tęsknota , nadzieja ... Pomimo,ze słowa pisane są wierszem kazdy z łatwością zrozumie co ten wiersz mówi.,co te słowa chcą nam powiedzieć........... Polecam tę ksiązkę ,"Zauroczenie "z całą świadomością naprawde warto ją przeczytać ,potrafią te wiersze przemówić do serca ..Zyczę POETCE Basi samych Sukcesów w następnych wydanych ksiązkach.))..

....Mironku...autorka jak pytasz była niedaleko mnie ...
Marylka
+0
Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
6/3/2011 4:53:50 PM
Quote:
Bardzo dziękuję Marylka :)

...Nie ma za co Basieńka napisałam prawde , mam tylko nadzieję ,ze co niektórzy skozystali z mojej podpowiedzi albo będą chcieli skozystać , kupić i przeczytać te b. ładne wiersze....
Marylka
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
6/3/2011 5:24:18 PM
Quote:
Quote:
Quote:

....Mironku...autorka jak pytasz była niedaleko mnie ...

Autorka ... robiła foto ;)
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced