Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
Gdy ręce opadają ...
5/31/2011 8:22:50 PM
Usłyszałam dziś, że gdy czujemy się przyparci do przysłowiowego muru ... w geście poddania rozumiemy ręce podniesione do góry. Jednak wielu z nas poddaje się w sytuacji gdy przysłowiowo ... ha, ha ręce mu opadają.
Hm, ... a kiedy się najczęściej poddajemy?
Gdy grunt leci spod nóg? Ha, ha ;))
A może częściej gdy "Złych myśli rój spada jak czarny kruk" ?
Możemy na wesoło, możemy na poważnie ... byle nam ręce nie opadły ;))

+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Gdy ręce opadają ...
5/31/2011 8:43:48 PM
A co w takiej sytuacji? ... Bo mi opadają ... ha, ha ;)) A raczej opadały, bo na szczęście moje dziecko nie ogląda już bajek ...
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
6/1/2011 1:13:46 AM
Kiedyś dawno, dawno, dawno temu pracowałam jeszcze jako mikroelektronik w DDR ... pracowałam na maszynie, którą trzeba było co jakiś czas restartować. Te restartowanie optycznie wyglądało tak, że pewien element maszyny obracał się o 360 stopni. Czasem jeden raz nie wystarczyło ... więc powtarzało się raz jeszcze. Do czego zmierzam ? Otóż drogie Panie jak opadają ręce polecam .... OBRÓT o 360 stopni wokół własnej osi :) Jak nic nie jest lepiej ... drugi obrót ... i tak do skutku :)
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
6/1/2011 7:45:13 AM
Quote:
Kiedyś dawno, dawno, dawno temu pracowałam jeszcze jako mikroelektronik w DDR ... pracowałam na maszynie, którą trzeba było co jakiś czas restartować. Te restartowanie optycznie wyglądało tak, że pewien element maszyny obracał się o 360 stopni. Czasem jeden raz nie wystarczyło ... więc powtarzało się raz jeszcze. Do czego zmierzam ? Otóż drogie Panie jak opadają ręce polecam .... OBRÓT o 360 stopni wokół własnej osi :) Jak nic nie jest lepiej ... drugi obrót ... i tak do skutku :)
A to dobre ... nie mówisz tylko jak te obroty uskuteczniać i jak się będziemy kręcić nie w tę stronę to się może okazać, że świat nam stanie do góry nogami ;)) Ha,ha ... wówczas ręce opadną same ... za sprawą grawitacji ;))
+0
Miron W

23
7583 Posts
7583
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
6/1/2011 5:04:17 PM
"Opadły" Wam już ręce na link polonii u la la ciekawe kto będzie miał odwagę napisać w jakiej sytuacji, co? u la la mi to głowa leciała jak sobie z Edziem rum popijaliśmy na łajbie, ale był klimacik, to było git!
wredny ja - włóczykij !
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced