Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Gdy ręce opadają ...
6/1/2011 5:45:52 PM
W którą stronę się kręcić Ada to każdy powinien wiedzieć sam :) WAŻNE, ABY SIĘ POZYTYWNIE ZAKRĘCIĆ :)
Ręce opadną dopiero po tym, jak się kręcenia nadużyje :)

+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
6/1/2011 5:47:58 PM
Quote:
"Opadły" Wam już ręce na link polonii u la la ciekawe kto będzie miał odwagę napisać w jakiej sytuacji, co? u la la mi to głowa leciała jak sobie z Edziem rum popijaliśmy na łajbie, ale był klimacik, to było git!

Ano klimacik był ;)
Edziu się gdzieś zaszył nie tylko rumu nie pija, ale również dzika nam ustrzelić nie chce. Szukam myśliwego i ....... nic :)

+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
6/1/2011 8:42:53 PM
Quote:
"Opadły" Wam już ręce na link polonii u la la ciekawe kto będzie miał odwagę napisać w jakiej sytuacji, co? u la la mi to głowa leciała jak sobie z Edziem rum popijaliśmy na łajbie, ale był klimacik, to było git!
Mironku, ... rum na łajbie. Bimberek w balonie ... wprowadzasz Ty tutaj element ryzyka na tym lp! Hm, ... a jak to się stało, że zostałeś Admirałem? Czyżby za "tackę wódki" uff, ... takie podejrzenie, na samą myśl już ręce opadają ;))
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
6/1/2011 8:45:20 PM
Quote:
W którą stronę się kręcić Ada to każdy powinien wiedzieć sam :) WAŻNE, ABY SIĘ POZYTYWNIE ZAKRĘCIĆ :)
Ręce opadną dopiero po tym, jak się kręcenia nadużyje :)

Ha, ha ... to prawda, ważne by pozytywnie nawet jeśli się nie w tę stronę w głowie zawiruje i świat się widzi mówiąc delikatnie jak w krzywym zwierciadle ... Nadużycie kręcenia powoduje, że ręce zaczynają latać, myślisz, że mogą wówczas opaść, ups ... ale czy z kretesem? Ha, ha !
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
6/2/2011 1:49:23 AM
Quote:
Quote:
Mironku, ... rum na łajbie. Bimberek w balonie ... wprowadzasz Ty tutaj element ryzyka na tym lp! Hm, ... a jak to się stało, że zostałeś Admirałem? Czyżby za "tackę wódki" uff, ... takie podejrzenie, na samą myśl już ręce opadają ;))

Ha ha ... a może za beczkę rumu ;)
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced