Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
Na co bysmy narzekały gdyby na swiecie mężczyn nie było?
6/2/2011 9:06:25 PM
Witam w tym "Kobiecym świecie " i zapraszam do dyskusji na temat: "Na co byśmy narzekały gdyby na świecie nie było mężczyzn?"
Jak myślicie?
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Na co bysmy narzekały gdyby na swiecie mężczyn nie był?
6/2/2011 9:35:09 PM
Czytałam dziś artykuł, w którym przytoczona była wypowiedź pięknej, hiszpańskiej aktorki Penelopy Cruz, która powiedziała, że irytują ją kobiety, które narzekają na temat starzenia się! Przyznała, że gdy spotyka się z trzydziestoparolatkami, które narzekają na uciekający czas i widoczne jego oznaki na twarzy, to ma odruchy typu ... "za włosy ją!" ha, ha Przede wszystkim każda zmarszczka jest "opowieścią" o ciekawej historii naszego życia ... hm, ... no i teraz przejść muszę do tych mężczyzn ... bo w tym cały ambaras, by to im nie przyszło do głowy narzekać na nasze zmarszczki ... dlatego zgadzam się z Penelopą, że absolutnie nie możemy sobie pozwalać na takie słabości względem siebie, bo wówczas damy im broń, z której same zginiemy ;))
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Na co bysmy narzekały gdyby na swiecie mężczyn nie był?
6/2/2011 9:59:19 PM
Dawać im broń? Powiem ... nigdy!!!
A ja ponarzekam np. na pogodę jak ich zabraknie ... oj biedna ta Matka Natura wtedy ;)
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Na co bysmy narzekały gdyby na swiecie mężczyn nie było?
6/2/2011 10:02:55 PM
Quote:
A ja ponarzekam np. na pogodę jak ich zabraknie ... oj biedna ta Matka Natura wtedy ;)
Ja to narzekałabym, że pilot wiecznie leży w bezruchu ... i pewnie byłabym zdziwiona, że telewizor czy też komputer "nie ryczy" ... ;)) Przemycam tych "chłopów", oj przemycam ha, ha!
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Na co bysmy narzekały gdyby na swiecie mężczyn nie było?
6/2/2011 10:08:08 PM
Quote:
Quote:
Ja to narzekałabym, że pilot wiecznie leży w bezruchu ... i pewnie byłabym zdziwiona, że telewizor czy też komputer "nie ryczy" ... ;)) Przemycam tych "chłopów", oj przemycam ha, ha!

Bo tak szczerze ... potrzebni są!!! ... tu mój fotograf, który hasła na LP nie pamięta ... zaśmiał się bardzo głośno!
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced