Menuerror This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Na co bysmy narzekały gdyby na swiecie mężczyn nie było?
6/14/2011 3:22:17 PM
Tak w ogóle to ja nie jestem typem narzekacza, ... i nie lubię również narzekaczy! Gdy umiemy się cieszyć tym co mamy, nawet jak nie jest to wszystko ( ha, ha) doskonałe, to żyje się nam lepiej, spokojniej i szczęśliwiej! Sami podnosimy jakość swojego życia! Tak naprawdę to zdecydowanie za dużo psioczymy ... ;)) Na pogodę na brak pieniędzy, na to, że za dużo pracujemy, że nie mamy pracy, że marne perspektywy przed nami, czy też, że za dużo na głowie ...Musimy jednak uważać, w ten sposób działamy przeciwko sobie. Jeśli wciąż myślisz: jest źle, a będzie jeszcze gorzej, zaczynasz w to wierzyć. To są negatywne afirmacje! A One mają w sobie wiele mocy ... o wiele, wiele łatwiej żyje się, myśląc pozytywnie. Może zaczniemy od tego, że z uśmiechem na twarzy ponarzekamy na narzekaczy? :))
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Na co bysmy narzekały gdyby na swiecie mężczyn nie było?
6/20/2011 6:00:14 PM
Ponarzekamy na "narzekaczy" ... fajnie to ujęłaś.
Czasem sama na tym się łapię ... jak brak humoru czy zdrowia ... zaczynam "litanię" ... łańcuch narzekań :) A da się na każdy temat ... uwierzcie :)
+0
Daria ;)

41
3045 Posts
3045
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Na co bysmy narzekały gdyby na swiecie mężczyn nie było?
6/28/2011 6:19:31 PM
Ado, super pomysł by ponarzekać na narzekaczy ! ha ha ha Zauważyłam, że Kolega o pseudonimie Garfield stał się marudą i narzekaczem. Wszystko umniejsza, nie podejmuje rozmów na konkretne tematy, jakby uciekał. Ciekawe dlaczego ? Czy to jest taki atak, jako ta znana obrona ?
;))
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Na co bysmy narzekały gdyby na swiecie mężczyn nie było?
8/9/2011 8:57:38 PM
Okazuje się, że ustalono ostatnio 6 czynników, które my kobiety uważamy za niedoskonałości, a mężczyźni wręcz uwielbiają ...
co to takiego ?

DUŻA PUPA I KRĄGŁOŚCI ;))

Klepsydra, wiolonczela, butelka szampana Dom Perignon - to właśnie te kształty przywodzi mężczyznom na myśl nasza figura... Nawet twórca butelki coca-coli inspirował się kobiecą sylwetką.

Media od lat kreują modę na jak najszczuplejsze kobiece kształty. Kreatorzy mody, czy tego chcieli, czy nie - wykreowali modę na chłopczycę (wąskie biodra i prawie płaska pupa). Głównie z tego powodu - kobiety dążą do ideału w rozmiarze XS.

Nie każda z nas ma jednak fizyczne predyspozycje do tego, by być chudą, przez co wpadamy w kompleksy. Czasami jednak, nasze "przekleństwo" może okazać się największym błogosławieństwem! Mężczyźni uwielbiają kobiece pupy i to wcale nie te najchudsze!

Biodra i pośladki stanowią magazyn tkanki tłuszczowej. Jeśli jest jej za dużo - popadamy w kompleksy. Wiele kobiet ma taką figurę, że właśnie okolice bioder powiększają się pierwsze i nawet intensywne ćwiczenia niejednokrotnie nie zmieniają tej sytuacji.
Diety nie są na dłuższą metę skuteczne, ponieważ osoby z genetyczną predyspozycją do krągłej pupy schudną w każdym miejscu, ale nie tam, gdzie najbardziej by sobie tego życzyły. Krągłości pozostaną, zmniejszy się co najwyżej ich obwód. Analogiczna sytuacja ma miejsce w przypadku osób z płaską pupą - mogą przybrać na wadze, a mimo to pośladki nie nabiorą krągłego kształtu.

Wbrew pozorom krągłe pośladki są w wielu przypadkach ucieleśnieniem męskich fantazji. Nie bez powodu najsłynniejsza pupa światowego showbiznesu - Jennifer Lopez ubezpieczyła ją na kilkaset milionów dolarów! Artystka jest z niej bardzo dumna: - Na siłowni dużo czasu poświęcam ćwiczeniom rzeźbiącym pośladki. Jestem dumna, jeśli ktoś mówi, że mam dużą pupę.

BRAK MAKIJAŻU ;))

Kiedy faceci mówią, że najbardziej kochają nas rano, tuż przed zrobieniem makijażu - najczęściej wcale nie kłamią.

Wiele kobiet nie wyobraża sobie, by bez makijażu wyjść chociażby do sklepu. Inne panie niestety mocno przesadzają z ilością nakładanych kosmetyków. Nie chodzi przecież o to, by na co dzień wyglądać jak gwiazda filmowa na czerwonym dywanie. To właśnie swego rodzaju naturalność jest przez mężczyzn pożądana.

Nasze samopoczucie też jest ważne, więc makijaż tak - ale bez przesady. Maska na twarzy sprawia, że wyglądamy sztucznie, skóra nie oddycha, szybciej się starzeje i pojawiają się na niej niedoskonałości, które najczęściej są zakrywane pod kolejną, jeszcze grubszą warstwą kosmetyków.

Po pierwsze odpowiednia pielęgnacja, makijaż zawsze znajduje się w tym przypadku na drugim miejscu!

WŁOSY W NIEŁADZIE ;))

Idealne uczesanie najbardziej kobiece? Nie zawsze!

Mężczyznom podoba się to, co dzikie i nieujarzmione. Czasem mniej dopracowana fryzura wygląda bardziej interesująco, zwłaszcza, gdy panuje na niej kontrolowany bałagan!

To sprytny sposób na dodanie sobie odrobiny charakteru i wyrazistości. Na pozór niedbale wykonane upięcia symbolizują swobodę.

Warto pamiętać, że delikatny bałagan na włosach sprawi, że uczesanie będzie wyglądało bardziej dziewczęco.

SPOCONE CIAŁO ;))

Kobiety w większości przypadków mają obsesję na punkcie potu. Nie znosimy się pocić i źle się wówczas czujemy. Mężczyznom jednak podoba się kobiece ciało po treningu. Budzi w nich bowiem zupełnie inne skojarzenia, które mają dla nich pozytywne konotacje.

Oczywiście higiena przede wszystkim! Zawsze i wszędzie - nie wstydźmy się jednak naturalnej reakcji organizmu, jaką jest wydzielanie w trakcie ćwiczeń potu, nie wszystkim źle się kojarzy...

WYRZEŹBIONE MIĘŚNIE ;))

Większość trenujących kobiet sceptycznie podchodzi do treningu siłowego w obawie przed zbytnim wyrzeźbieniem mięśni ciała.

Jednak najbardziej odpowiedni dla kobiet program powinien polegać na takim ułożeniu ćwiczeń, by modelować ciało. Większość kobiet wybiera się na siłownię, by poprawić jego jędrność i elastyczność oraz wymodelować sylwetkę. Jednak bez ćwiczeń siłowych jest to trudne do wykonania, bo powinny one stanowić nieodłączny element treningu.

Ciała kobiet nie są zdolne do budowania takiej masy mięśniowej jak ciała mężczyzn, a lekko podkreślona rzeźba mięśni brzucha czy rąk wygląda zdecydowanie bardziej atrakcyjnie, niż zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej w tych samych miejscach.

+0
RE: Na co bysmy narzekały gdyby na swiecie mężczyn nie było?
8/10/2011 12:16:27 PM
Wam kobietom, to sie przewraca chyba, nie napisze gdzie, bo i tak nie uwierzycie !
Garfield - wasz ulubieniec, I hate USA i co mi zrobicie co ?
+0


My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced