Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Na co bysmy narzekały gdyby na swiecie mężczyn nie było?
8/10/2011 12:24:58 PM
Quote:
Wam kobietom, to sie przewraca chyba, nie napisze gdzie, bo i tak nie uwierzycie !
Za odwagę Ci order z uśmiechu mojego przyznaję ( ha, ha!)... a teraz podyskutuj ze mną, proszę ? I ułóż to w swoją kolejność ... te punkty ... gdzie tą "dużą pupę" ha, ha umieścić ... na końcu, co?
+0
8/11/2011 11:04:49 AM
Quote:
Za odwagę Ci order z uśmiechu mojego przyznaję ( ha, ha!)... a teraz podyskutuj ze mną, proszę ? I ułóż to w swoją kolejność ... te punkty ... gdzie tą "dużą pupę" ha, ha umieścić ... na końcu, co?

Oj tam zaraz o tej duzej pupie pisac mam. Jesc mniej i tyle a nie rozczulac sie na soba. Dbac o swojego chlopa jak juz ktoras ma to szczescie i go ,,posiada" a nie wiecznie jeczec. Idealna kobieca figura to raczej powinna byc rownowaga jakas, czyli takie same wymiary z przodu jak i z tylu, chodzi o to by sie nie gibala, czyz nie ?

Garfield - wasz ulubieniec, I hate USA i co mi zrobicie co ?
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
8/26/2011 6:27:50 PM
Quote:
Quote:

Oj tam zaraz o tej duzej pupie pisac mam. Jesc mniej i tyle a nie rozczulac sie na soba. Dbac o swojego chlopa jak juz ktoras ma to szczescie i go ,,posiada" a nie wiecznie jeczec. Idealna kobieca figura to raczej powinna byc rownowaga jakas, czyli takie same wymiary z przodu jak i z tylu, chodzi o to by sie nie gibala, czyz nie ?

Gdyby o "posiadanie" tylko chodziło, to nie byłoby samotnych mężczyzn ... przecież w tym zakresie Was jest na ziemi mniej, więc każdy z powodzeniem mógłby posiadać partnerkę, tylko czort wie, czy ta "nadwyżka" pięknych kobiet Wam w głowie przewraca, czy jakaś niechęć do higieny, dbania i wrażliwości życia ... ale wiadomo jest jedno, liczy się dla kobiet nie ilość tylko jakość ... a Wy jakoś nie możecie tego zrozumieć ... a z tą pupą to tak to właśnie jest ... mężczyźni lubią krągłości, choć trudno im się do tego przyznać, jak i również wielki problem mają z tym by granicę jakąś wyznaczyć ... czy to jeszcze krągłe czy już okrągłe ... a najgorsze, że po tym jakże i tu na lp wspominanym "browcu" to się Wam już wszystkie "krągłości" podobają i mocno to egzaltujecie ;)) Ha, ha!
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
12/17/2011 8:47:05 PM
Ponieważ nie narzekam ani na nadmiar krągłości, ani na ich brak, ponarzekam sobie dziś na pogodę. Święta za pasem, a śniegu jak nie było tak nie ma. Ja powiem szczerze ... czekam na tą białą oprawę świąt.
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/17/2012 3:31:02 PM
Ten nasz "urokliwy" pan Janusz ... czy ta "wijąca się" Pani ma powody do narzekań ...
z pełną dawką uśmiechu - polecam ;)) Ha, ha !

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced