Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Urodziny Tessy ;))
9/30/2011 8:32:33 AM
tesso, wiele serdecznosci slyszalem o tobie, od ady. w tej sympatii przylaczam sie rowniez do urodzinowych zyczen i zycze by byl to przyjemny dzien, a dzis i kazdego nastepnego dnia by spelnialy sie wszystkie otrzymane dzis zyczenia. przyslowiowego zdrowia, szczescia i slodyczy czy tez mowiac inaczej szczeliwego zycia, zycze. wszystkiego najlepszego, sto lat.
hau hau
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
9/30/2011 8:52:59 AM
Mój Drogi Przyjacielu, Szaqallu ... chyba sami póki co świętujemy ten urodzinowy czas. Jest piękny, piątkowy poranek. Cudowne słońce, radość, która wypełnia nas zewsząd ... hm, ... to może rozpoczniemy to świętowanie od wspólnej, dobrej ( oczywiście włoskiej) kawy ?
+0
9/30/2011 8:54:42 AM
z toba, principesso z najwieksza przyjemnoscia. porywam cie wiec na kawe. wypijemy ja i zamowimy jeszcze szampana, a wszystko to za zdrowie jubilatki, tessy.
hau hau
+0
9/30/2011 12:43:03 PM

No Tessa, all the best, Happy Birthday

Garfield - wasz ulubieniec, I hate USA i co mi zrobicie co ?
+0
9/30/2011 12:44:47 PM

Quote:
Mój Drogi Przyjacielu, Szaqallu ... chyba sami póki co świętujemy ten urodzinowy czas. Jest piękny, piątkowy poranek. Cudowne słońce, radość, która wypełnia nas zewsząd ... hm, ... to może rozpoczniemy to świętowanie od wspólnej, dobrej ( oczywiście włoskiej) kawy ?

i gitara !

Garfield - wasz ulubieniec, I hate USA i co mi zrobicie co ?
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced