Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Wszyscy jesteśmy połączeni - We are all connected
1/10/2012 5:06:14 PM
i ja zaproszenie dostałem, za ktore dziekuje. jednoczyc ludzi ? idea sugerujaca, ze tutaj nie ma zjednoczenia. a w ogole to nie odczuwam potrzeby jednoczenia ze wszystkimi, sa takie sytuacje, takie zaleznosci i takie relacje wobec, ktorych nalezy raczej znalezc swoje miejsce. nie wszyscy lubia zimna wode, ale nie wszyscy tez przepadaja za termalnymi zrodlami. dla wszystkich miejsca trzeba. moze to wyszukane ale tolerancji i szacunku wiecej trzeba niz jednosci. tym bardziej na forum. co wlasciwie mialoby tu byc takiego jakby wszyscy sobie przytakiwali ? to, ze z kims sie nie zgadzam to nie swiadczy ani o braku jednosci, ani nie jest powodem by wroga w tym kims widziec. na spolecznosciowych portalach nie ma szans na koherencje bytu. ale nie mam takze zamiarow nikomu wadzic ani wchodzic nikomu w parade.
hau hau
+0
Tessa K.

24
1353 Posts
1353
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/10/2012 6:51:28 PM

I am delighted to welcome my first guests.
What unites us? We can contemplate deeply, and also lightheartedly.
What comes to mind for me, one of the things that unites us, on a macro level is the air we breath. We may appear seperate, but what happens if air was removed? We'd all perish.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Przetlumaczone gdyz moj polski jest b. slaby.

Cieszę się powitać moich pierwszych gości.
Co nas łączy? Możemy kontemplować głęboko, a także beztrosko.
Co przychodzi na myśl, jedną z rzeczy, która nas łączy, na poziomie makro jest powietrze, którym oddychamy. Możemy wygladać oddzielne, ale co jeśli powietrze by zostało usunięte? Zginiemy wszyscy.

+0
Tessa K.

24
1353 Posts
1353
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/10/2012 6:53:38 PM

Quote:
i ja zaproszenie dostałem, za ktore dziekuje. jednoczyc ludzi ? idea sugerujaca, ze tutaj nie ma zjednoczenia. a w ogole to nie odczuwam potrzeby jednoczenia ze wszystkimi, sa takie sytuacje, takie zaleznosci i takie relacje wobec, ktorych nalezy raczej znalezc swoje miejsce. nie wszyscy lubia zimna wode, ale nie wszyscy tez przepadaja za termalnymi zrodlami. dla wszystkich miejsca trzeba. moze to wyszukane ale tolerancji i szacunku wiecej trzeba niz jednosci. tym bardziej na forum. co wlasciwie mialoby tu byc takiego jakby wszyscy sobie przytakiwali ? to, ze z kims sie nie zgadzam to nie swiadczy ani o braku jednosci, ani nie jest powodem by wroga w tym kims widziec. na spolecznosciowych portalach nie ma szans na koherencje bytu. ale nie mam takze zamiarow nikomu wadzic ani wchodzic nikomu w parade.

Słyszę cię. Rozumiem.

+0
Tessa K.

24
1353 Posts
1353
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/10/2012 7:02:56 PM

Quote:
Dziekuje i ja za zaproszenie, tylko tez sie i zastanawiam co ja mam tutaj robic ? Moze poczekam az sie rozkreci, bo jakos na razie nie wiem co napisac, a az mnie kreci by cos komus, no jak zwykle sie znaczy !

Good question. I would not be surprised that many folks are thinking similarly.
I will give an example what unites you and me: the country we live in - Canada.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dobre pytanie. I nie zdziwiłabym się, że wielu ludzi myśli podobnie.
Podam przykład, co łączy Ciebie i mnie: kraj w którym żyjemy - Kanada.

+0
Tessa K.

24
1353 Posts
1353
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/10/2012 7:04:50 PM

Quote:
Witaj Droga Tesso

Dziękuję bardzo za zaproszenie. Oczywiście, ze będę odwiedzać Twoje forum tak często na ile mi tylko czas pozwoli;)

spirit.jpg

Hugs for You ! ;)

Ciesze sie bardzo.

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced