Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Tessa K.

24
1353 Posts
1353
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Wszyscy jesteśmy połączeni - We are all connected
3/5/2012 12:37:19 AM

Quote:
Przeczytałam ostatnio bardzo interesującą tezę. bardzo jestem ciekawa co powiecie ? Wydawać się może kontrowersyjna, choć skłania do głębszej refleksji i w efekcie pozostaje, oczywiście to subiektywne, dość prawdziwa. A mianowicie ... ponoć religie nas dzielą, a wiara łączy ... co Wy na to ?
~ Ada O

"Beliefs have the power to create and the power to destroy. Human beings have the awesome ability to take any experience of their lives and create a meaning that disempowers them or one that can literally save their lives." - Tony Robbins

+0
Tessa K.

24
1353 Posts
1353
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/8/2012 2:49:16 AM

On this special day, International Women's Day, I honour, love, and respect all the women with whom I am eternally connected:

+0
Tessa K.

24
1353 Posts
1353
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/9/2012 1:18:15 AM

Our pets are also connected to us. I like how someone once answered a question: "Do pets always stay with us?" The answer: "Yes, if they were loved. Love never dies."
Today, our beloved Taygon (the kitty I'm holding in the photo) died. I know, he will always be with us, as he is loved so very much.
For our beloved Taygon:

Nasze zwierzęta są również połączony do nas. Podobało mi się jak ktoś kiedyś odpowiedział na pytanie: "Czy zwierzęta zawsze pozostaną z nami?" Odpowiedź: "Tak, jeżeli były miłowane przez nas. Miłość nigdy nie umiera ".

Dziś nasz ukochany Taygon (kotek, którego trzymam na zdjęciu) zmarł. Wiem, zawsze będzie z nami bo go bardzo kochamy.

+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/11/2012 10:12:57 AM
Quote:

Dziś nasz ukochany Taygon (kotek, którego trzymam na zdjęciu) zmarł. Wiem, zawsze będzie z nami bo go bardzo kochamy.

Tesso, jak smutno ... (ale przecież dzięki temu nieuniknionemu wydarzeniu uszczęśliwił Lolka) ... zmarł ale nie odszedł, no może tylko zmienił miejsce istnienia. Tęsknota i ból straty wpisany jest w nasze jestestwo ... ale wiesz dobrze, że wszystko żyje, skoro zostało stworzone i skoro ożywiliśmy to swoimi emocjami ! Jestem z Tobą ... ściski i uściski ... z mocą pozytywnych myśli !
+0
Tola O.

14
3477 Posts
3477
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/11/2012 10:14:23 AM
Pozorny paradoks ? Hm, ... co powiecie ?

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced