Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Mariusz Gorgoń

1848
2160 Posts
2160
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Wszyscy jesteśmy połączeni - We are all connected
1/10/2012 7:35:28 PM
 Witaj Tessa. .."Gdyby śmierci nie było nikt z nas by już nie żył. Przemijamy jak wszystko, by w ten sposób przetrwać..." Jan Twardowski- ksiądz, żołnierz AK, poeta.
+0
1/10/2012 7:46:45 PM
Quote:

Właśnie Tessa ... czy ta wzajemna komunikacja byłaby możliwa bez komputerów ... internetu itd.?

Basiu, a jak nie bylo tego neta, to czy nie bylo to mozliwe ? Czy listy takie prawdziwe nie byly lepsze od tych elektronicznych ? Byly przeciez i takie podobne ,,Linki", nie pamietasz juz ? , czy tez ten net zawrocil co poniektorym w glowach co ? Nagle pisac przestalas umiec ? klik tylko ?
Garfield - wasz ulubieniec, I hate USA i co mi zrobicie co ?
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/10/2012 8:03:21 PM
Quote:
Quote:

Właśnie Tessa ... czy ta wzajemna komunikacja byłaby możliwa bez komputerów ... internetu itd.?

Basiu, a jak nie bylo tego neta, to czy nie bylo to mozliwe ? Czy listy takie prawdziwe nie byly lepsze od tych elektronicznych ? Byly przeciez i takie podobne ,,Linki", nie pamietasz juz ? , czy tez ten net zawrocil co poniektorym w glowach co ? Nagle pisac przestalas umiec ? klik tylko ?

Zgodzę się z Tobą w kwestii ważności listów ... tych prawdziwych ... a dalej to robię :) Dalej wysyłam listy i papierowe kartki na Święta :) Jednak bez internetu, nie miałam najmniejszych szans poznać Tessę ... i innych ludzi prawie z całego świata.

+0
1/10/2012 8:13:47 PM
Quote:

Zgodzę się z Tobą w kwestii ważności listów ... tych prawdziwych ... a dalej to robię :) Dalej wysyłam listy i papierowe kartki na Święta :) Jednak bez internetu, nie miałam najmniejszych szans poznać Tessę ... i innych ludzi prawie z całego świata.

Ale blaga, a nie pamietasz jak sie do tv czy do radia kartki wysylalo a pozniej oni w swiat dalej wysylali ? Ja poznalem i pisalem z paroma chlopakami, jeden z Pesztu byl i sie spotkalismy po 7 latach a reszta to i Rumunia i bulgaria, zalezy jak wiatr powial ha ha nasze kartki po ,,obozie" !
Garfield - wasz ulubieniec, I hate USA i co mi zrobicie co ?
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
1/10/2012 8:23:52 PM
Quote:
Quote:

Ale blaga, a nie pamietasz jak sie do tv czy do radia kartki wysylalo a pozniej oni w swiat dalej wysylali ? Ja poznalem i pisalem z paroma chlopakami, jeden z Pesztu byl i sie spotkalismy po 7 latach a reszta to i Rumunia i bulgaria, zalezy jak wiatr powial ha ha nasze kartki po ,,obozie" !

Za pośrednictwem radia nie wysyłałam nic, ale ... na języku rosyjskim pani nauczycielka "przydzielała" radzieckie adresy ... kurcze trzeba było pisać :) Pisałam z kimś z Odessy pamiętam :)

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced