Menuerror This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Nie zapomnijmy o sobie
4/6/2013 7:24:31 PM
Quote:

Z pewnością byłoby łatwiej gdyby wokół rozpieszczała nas Wiosna. Bardzo trudno przeżywać radość Wielkanocy. Ja zrobiłam trochę odświeżenia ... mały, przedwielkanocny remont w domu i ... nowa wiosenna fryzura dla mnie. Pozdrawiam i życzę Cudownych i Radosnych Świąt dla Wszystkich !


Naturalnie, że byłoby łatwiej, ale póki co zimno. W odświeżonym wiosennie mieszkaniu i z nową fryzurką pewnie miałaś wspaniałe święta :)
Pozdrowienia

+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Nie zapomnijmy o sobie
4/6/2013 7:27:28 PM
Quote:
Co powiecie, Drogie Panie, na taką wiosenną propozycję ?

Spa Salony spa są często odwiedzane przez kobiety w różnym wieku, jednak są takie okresy w naszym życiu, że wizyty w tym fantastycznym miejscu potrzebujemy jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Dzieje się tak zwłaszcza po okresie niezbyt przyjemnym nie tylko dla naszego ciała, ale także samopoczucia, jakim jest oczywiście zima. Okazuje się, że w naszym kraju niestety większość miesięcy jest zimna i ponura. W związku z tym wpływa to także negatywnie na naszą skórę i całe ciało. Brakuje nam słonecznych witamin, które dodają nam zdrowego wyglądu oraz energii do życia. Okazuje się, że ma to ogromny wpływ na nasze samopoczucie i kondycję naszej skóry. Jedynym ratunkiem dla naszego zmęczonego zimą ciała jest wizyta we wspaniałym gabinecie Spa i odnowy biologicznej. Będzie to ciekawe przeżycie, które pozwoli nam powrócić do formy i na pewno dobrze odbije się na kondycji naszej skóry.

Zima i jesień nie wpływają dobrze na naszą skórę i cerę. Jesteśmy przygnębieni, więc opuszczamy się także, jeśli chodzi o pielęgnację naszego ciała. Mała ilość słońca sprawia, że nasza skóra staje się szara i zniszczona. Poza tym musimy także wziąć pod uwagę szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, które także niszczą naszą skórę. Dlatego też należy zaserwować sobie wiosenne przebudzenie. Wizyta w Spa będzie doskonałą okazją do tego, żeby dać szansę naszemu organizmowi na regenerację i odzyskanie sił i witalności. W salonie spa dzięki odpowiednim zabiegom możemy zadbać o siebie od stóp do głów. Dzięki temu, po wyjściu z danego zabiegu spa będziemy się czuć jak nowo narodzone. Kilka takich wypadów sprawi, że doskonale zadbamy o swoje ciało i nie będziemy mieć już problemów z szarą zaniedbaną cerę.

Oprócz naszej twarzy, która jest oczywiście wizytówką nas samych, warto zadbać także o całe ciało. Nasze napięte mięśnie, które dodatkowo obarczamy stresem i często także wielkim wysiłkiem, także chciałyby odpocząć. W związku z tym warto zainteresować się specjalnymi zabiegami spa w postaci masaży. Jest to wspaniała okazja, by zachwycać się wonnymi olejkami, których używa się w salonie spa, aby odpocząć, zrelaksować się i zregenerować obolałe mięśnie. Masaż spa jest dla wielu ludzi zbawienny, oczywiście, jeśli jest wykonywany przez specjalistów. W salonie spa mamy do wyboru wiele różnych rodzajów masażu, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Mamy do dyspozycji masaże spa w postaci relaksującej, nawilżającej lub pielęgnującej. Poza tym mamy wiele wspaniałych zabiegów spa, z których możemy skorzystać, by zregenerować wiosną swoje ciało. Dzięki temu na pewno poczujemy się od razu lepiej. Po zimie nasza skóra nie jest w zbyt dobrej kondycji, dlatego warto o nią jak najszybciej zadbać, by już na początku wiosny olśnić wspaniałą urodą. W końcu wtedy wszystko budzi się do życia, więc i my powinniśmy być pełni sił witalnych i pięknego wyglądu. Wizyta w Spa na pewno nam to umożliwi, dlatego warto się tam wybrać przede wszystkim wiosną. Na pewno będzie to dla nas wspaniałe przeżycie, odpocznie nie tylko nasza skóra, ale także psychika.Wspaniała propozycja Daria. Jeśli wiosna już nie nadejdzie, to zawita lato ... a wtedy piękna skóra i zadbane ciało dodadzą nam pewnie tej pewności siebie. Wspaniale bedziemy się prezentować w strojach kąpielowych.

+0
Daria ;)

41
3045 Posts
3045
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Nie zapomnijmy o sobie
4/12/2013 9:36:31 PM
Drogie Koleżanki czy zapomniałyście się dzisiaj z kawałkiem czekolady w ustach ?

;))
+0
Tessa K.

24
1353 Posts
1353
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Nie zapomnijmy o sobie
4/13/2013 12:51:57 AM

Dario, jak fajnie ze nam przepomnialas!

+0
Tessa K.

24
1353 Posts
1353
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Nie zapomnijmy o sobie
4/13/2013 12:54:30 AM

Chyba wystarczy dla nas wszystkich:

+0


My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced